INSPIRACE

Je ratanový nábytek vhodnou volbou i pro menší terasy a balkony? ARTIKA rozhodně ano!

 

Hledáte ideální variantu posezení pro 2 na menší terasy nebo na větší balkony, kde byste si mohli užít příjemné chvilky odpočinku a relaxace? Trápí vás fakt, že budete nejspíše muset volit mezi pohodlím a nedostatkem místa? Myslíte si, že ratanový nábytek není na malé terasy vhodný a že by zabíral zbytečně mnoho místa? i pohodlný ratanový nábytek se může stát okrasou malých teras a balkonů. A dokonce nebude nikde překážet když ho nebudete využívat. Přesně takový je ratanový nábytek ARTIKA .

 

ARTIKA  je sestava dvou křesel a stolku, kterou můžete složit

Pro posezení na terasách pro 2 je ratanový nábytek ARTIKA  ideální volbou. Jedná se o sestavu dvou velmi pohodlných křesílek a kulatého stolečku. Stolek je také ratanový a odkládací desku má z bezpečnostního skla. Nic víc pro chvíle strávené ve dvou nepotřebujete. Ratanový nábytek ARTIKA je dostatečně pohodlný. Navíc nemusíte mít strach ani z toho, že vám bude na terase překážet, když nebude sestava nábytku z ratanu ARTIKA  momentálně využívána. Jednotlivé díly sestavy do sebe zapadají tak, že z nich můžete postavit funkční vázu s pohledným ratanovým povrchem.

 

Specialita z řady VONE Exclusive Collection

Ratanový nábytek značky VONE je považován za velmi kvalitní a navíc se skvostným designem. Nejvíce tuto skutečnost potvrzuje modelová řada VONE Exclusive Collection, ze které je také sestava ARTIKA. Materiál je odolný proti UV záření, proti křehnutí a je bez obsahu recyklovaného materiálu. Povlaky jsou z materiálů odpuzujících vodu a odnímatelných. Hustota sedadel pěny 25kg/m3. Sestavu ARTIKA můžete vybírat ve čtyřech základních barvách ratanu. Tvoří ji černá (antracit), hnědá, šedá a bílá, která je v současnosti velmi populární.

Kompletní nabídku kvalitního ratanového nábytku najdete na www.vone.cz.

 

 

 

Související příspěvky

Rohové sedací soupravy se hodí do malých i velkých domácností. Jak je vybrat?

redakce

Kde a koho v Praze sehnat na elektromontáže?

redakce

Navracíme se k minulosti skrze retro svítidla

redakce