INSPIRACE

Firma Bon Appetit má mnoho spokojených zákazníků

Firma Bon Appetit byla založena již v roce 2001 a za dobu své působnosti nasbírala nespočet zkušeností. I přesto se stále snaží o zlepšování svých služeb, jelikož si váží svých zákazníků a chtějí pro ně jen to nejlepší. Mezi jejich přednosti taky patří vyjednání exkluzivního obchodu, díky kterému máte možnost vybírat z pestré nabídky květináčů, které prodávají. Firma Bon Appetit má již mnoho spokojených zákazníků, mezi které patří i pekařství Bláha.
 

Realizace pekařství – nabídka, která se neodmítá
Na konci roku 2010 měla firma Bon Appetit  možnost podílet se na zařízení pobočky firmy Pekařství Bláha v budově OC Plaza na Šaldově náměstí v Liberci. Firma se úkolu zhostila s plným nasazením a pro klienta dodali 10 kusů sklolaminátového květináče TRUHLÍKU MAXI, 60cm, v bílé barvě a ve vysokém lesku.

 

Žádaná novinka se spoustou předností
Tento květináč se velmi rychle stal žádanou novinkou a to díky mnoha svým přednostem. Patří mezi ně hlavně elegantní a luxusní design, který se velmi dobře doplňuje se širokou škálou interiérů. V případě pekařství Bláha kontrastuje s tmavým vybavením a podlahou prodejny, a díky své bílé barvě tak celý interiér zjemňuje. Tato novinka se tak začala dodávat i do restaurací nebo hotelů, kde je třeba vhodným způsobem rozdělit určitý prostor.

 

I Vy máte možnost mít tento oblíbený květináč
Firma Bon Appetit s vlastním internetovým obchodem www.eshop-kvetinace.cz, dodává tento model v různých barvách a velikostech. A právě proto se tento květináč může stát elegantním a krásným doplňkem každého interiéru nebo venkovní kryté terasy.

www.eshop-kvetinace.cz

Související příspěvky

Toužíte po luxusním bydlení? Máte ho mít!

redakce

Kvality pohovek Natuzzi Editions a Natuzzi Italia

redakce

Inspirace pro koupelny – 20 nejlepších návrhů koupelen s designovými radiátory Zehnder

redakce