INSPIRACE

Jak spojit obývací pokoj s kuchyní

Dům, kde rekonstrukce proběhne, se nachází v Brně a bydlíme zde už skoro pět let společně s manželem a naší dospělou dcerou. K domku patří i zahrada, kde rádi relaxujeme a scházíme se s přáteli. Máme rádi domácí pohodu, když mi to čas dovolí, uvařím něco dobrého k jídlu a potěším tak svého manžela, který je kvůli práci u policie časově vytížený.

Moje dcera tento rok maturuje, takže většinu volného času tráví tím, že se učí a připravuje na zkoušky. Já pracuji jako učitelka v jazykové škole, vyučuji francouzštinu, má práce je zároveň i mým koníčkem. Dlouho si pohrávám s myšlenkou, kontaktovat bytového designéra, který by mi splnil můj sen, kterým je už dlouho nová kuchyňská linka a celková proměna obývacího pokoje, který bych chtěla zútulnit.

Doposud jsme v obývacím pokoji měli sedací soupravu z předchozího bytu, která mi vadila hlavně proto, že moc neladila se zbytkem nábytku, ale můj muž se jí nechtěl vzdát. Představuji si svěží a moderní design a funkční prvky. Získala jsem spoustu doporučení a kontaktů na interiérové designéry od známých, nebo na internetu, ale pořád jsem nenacházela to pravé.

Po zhlédnutí jejích stránek, jsem se rozhodla oslovit paní Lipkovou, která mě zaujala svými projekty a originalitou, s jakou byli provedeny. Dohodli jsme se na osobní schůzce u nás doma a já už jsem se nemohla dočkat, až paní designérku poznám osobně.

Zanedlouho jsem tedy paní Lipkovou přivítala v našem domě, kde rekonstrukce bude probíhat. Prošli jsme společně dům, aby paní návrhářka viděla v jakém stylu je domácnost zařízena a konzultovala společně semnou, co všechno bych si přála změnit a předělat. Popsala jsem také, jak vypadá běžný den v naší rodině a jak využíváme zóny odpočinkové a užitkové.

02 Rekonstrukce domu 122

S paní Lipkovou jsem si rozuměla a vše nasvědčovalo tomu, že můj sen o krásnějším domovu začíná plnit. Po naší schůzce mi paní Lipková zaslala předběžný cenový návrh, který jsem schválila, jelikož odpovídal mým finanční představám.

Domluvili jsme se na druhé schůzce, kde společně probereme detailněji návrh. Velkou výhodou bylo také, že jsme dostali kontakt na osvědčenou firmu, která nám provedla většinu prací. Kuchyně byla k nerozeznání, byl zde vytvořen praktický prostor, který jsem zde postrádala.

Obývací pokoj taktéž splnil veškerá naše očekávání, protože zde paní návrhářka umístila mimo jiné krásný krb, který obývák zútulnil. Byli zde umístěny také různé dekorace a překrásná kožená sedačka v béžové barvě, která barevně doplnila celkové zařízení v domě. Největší radost mi udělalo, jak se celý prostor prosvětlil a rozzářil. Spolupráce s firmou ORIGINE INTERIER DESIGN a paní Lipkovou bylo velice příjemné a můžu ji všem doporučit.

Související příspěvky

Zařiďte si kancelář dle aktuálních trendů

redakce

Sprchování nebo osvěžující lázeň?

redakce

Údržba plastových oken je velmi důležitá pro jejich správný chod

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.