DŮM

Lavicové konvektory Licon OLE za bezkonkurenční cenu

Pokud hledáte efektivní způsob vytápění, máte nyní jedinečnou možnost pořídit si výkonné lavicové konvektory za bezkonkurenční cenu. Nabídku pro vás připravila společnost Licon – specialista na moderní a úsporné konvektorové vytápění.

Elegance a efektivita

Vytápění místností pomocí konvektorů patří k moderním a především efektivním způsobům současného bydlení. Lavicové konvektory představují ideální řešení pro všechny milovníky moderního bydlení, kteří navíc chtějí ušetřit. Lavicové konvektory totiž přináší do každého interiéru eleganci ale současně nadstandardní výkon v podobě efektivního zdroje tepla.

Nyní ještě výkonnější

V současné době přicházejí na český trh nové a ještě výkonnější otopné lavice Licon OLE. Mají zjednodušenou konstrukci opláštění a byla zvýšena i jejich odolnost. Proměnou prošel i jejich design, a proto se lavicové konvektory mohou stát elegantním doplňkem každého interiéru. Otopné lavice Licon OLE mají nyní novou hliníkovou mřížku, vylepšené provedení stojánků a jsou k dostání v široké nabídce barevných variant opláštění.

Variabilní použití

Otopné lavice Licon OLE spolehlivě vytopí téměř každý prostor. Hodí se zkrátka všude tam, kde by klasický radiátor rušil svým vzhledem. Jedná se zejména o prostory se sníženým parapetem, prosklené plochy, podkrovní místnosti, restaurace či jiné veřejné prostory.

Otopné lavice Licon OLE jsou navíc nyní k dostání za skvělou cenu, která je o 10% nižší cena než tradiční výrobková řada Licon OL!

Topte chytře a s elegancí. Více informací o otopných lavicích Licon OLE naleznete na www.licon.cz.

 

 


Související příspěvky

3 nejčastější činnosti, které vyžadujeme od natěračů

redakce

Investiční nemovitost je spolehlivou pojistkou v turbulentní době

redakce

Výměna bezpečnostních dveří krok za krokem

redakce