INSPIRACE

Dají se najít nejnovější interiérové trendy na jediném místě?

Přemýšlíte nad rekonstrukcí svého interiéru nebo potřebujete inspiraci na jeho vybavení při stavbě nového rodinného domu? Pak jistě hledáte, jaké jsou současné moderní trendy v oblasti vybavení a designu interiéru. Prvky moderní architektury se neustále mění a vyvíjí. Proto jejich hledání není vůbec jednoduché. Pokud nejste zkušeným bytovým architektem, který má své zdroje, musíte si trendy současnosti hledat vlastními silami. Naštěstí právě nyní nemusíte složitě hledat, protože inspiraci můžete najít na jediném místě. Na jakém?

 

Zkuste Festival interiérového designu!

Jestli hledáte v oblasti interiérového vybavení a designu nové trendy na jediném místě, můžete navštívit přímo Festival interiérového designu. Tato unikátní akce se právě nyní koná v Praze, konkrétně v prostorách Sykora Home Praha. Festival je zaměřen na představení nábytku a techniky do domácností. Všechny druhy vybavení svým vzhledem i vlastnostmi splňují nejnovější architektonické trendy.

 

Novinky v sortimentu od světových značek

V rámci konání festivalu budou zákazníkům představeny ty nejnovější módní a interiérové trendy. Ty zde samozřejmě budou vystavovat a propagovat přední tuzemské i světové značky. Každý výrobce si na Festival interiérového designu přiveze svou TOP novinku, která je propojena s moderními trendy. Nezáleží na tom, zda se jedná o inteligentní systémy řízení domácnosti, vybavení audio a video, spotřebiče nebo nábytek. Všechny tyto produkty v rámci konání akce v nabídce najdete.

 

Domů nemusíte odcházet s prázdnou

Ptáte se, proč vážit cestu do Prahy a neprohlédnout si nabídku jednotlivých vystavovatelů z pohodlí domova na internetu? U každého vystavovatele v rámci festivalu bude samozřejmě odborník, který vše detailně představí a popíše. Navíc na internetových stránkách jednotlivých značek jen těžko najdete tolik unikátních slevových akcí, jako právě při konání tohoto festivalu. Téměř samozřejmostí jsou zde unikátní slevy i další speciální nabídky, které jsou ale nabízeny výhradně zákazníkům festivalu.

Související příspěvky

Při zařizování koupelny se nemusíte spokojit pouze s průměrem!

redakce

Sestavte si dveře dle vašeho přání

redakce

Kovové nebo plastové dveřní kliky? Každé mohou mít své přínosy

redakce