INSPIRACE

Jaké variace a provedení mohou nabízet moderní pergoly?

Pergoly jsou druhem zahradní stavby, která je v horkých letních dnech opravdu hojně využívaná. Pod konstrukcí pergoly je příjemný stín a tento prostor je ideální pro zahradní posezení. Většina vlastníků zahrad u rodinných domů si pergoly představuje jen jako obdélníkové dřevěné stavby na čtyřech základních kůlech a s rovnou nebo šikmou palubkovou střechou. I takové pergoly se ještě v dnešní době vyrábí, ale i oblast vývoje pergol prošla za poslední roky značnými inovacemi a pergoly jsou v současnosti mnohem kreativnější.

 

SUN SYSTEM s.r.o. inovace dokazuje

Jedním z mála specialistů, kteří oblasti inovací a vývoje pergol věnovali značné úsilí, je společnost SUN SYSTEM s.r.o. Tato firma vznikla před více, než 20-ti lety a od dob svého založení se specializuje na výrobu a vývoj stínících technologií. V dnešní době již patří na českém i slovenském trhu mezi nejúspěšnější firmy ve své oblasti. Nabídku tvoří široký sortiment produktů, mezi kterými nechybí ani pergoly. A právě nabízené pergoly jsou opravdu moderními variantami pergol.

 

 

 

Moderní a odolnější materiály

Zatímco většina výrobců pergol ještě stále využívá jako hlavní stavební prvek převážně dřevo, pergoly SUN SYSTEM s.r.o. mají konstrukci z jiného materiálu. Jejich konstrukce je z materiálu, který dokáže skvěle odolávat působení vnějších vlivů, je odolný proti stárnutí i proti poškození a také mnohem pevnější a variabilnější. Jedná se o hliníkové pergoly. V kombinaci s kvalitní a designovou látkou, která tvoří stínění, dodávají pergolám skvělou ochranu proti slunečním paprskům, dešti, větru, krupobití a ostatním povětrnostním vlivům. Díky kvalitám hliníku mohou být pergoly vyráběny v mnoha variabilních variacích s vysokou elegancí a užitečnými vlastnostmi.

Kompletní nabídku moderních pergol najdete na www.sunsystem.cz

Související příspěvky

Rodinný dům nebo byt ?

redakce

Posilování v pohodlí domova

redakce

Víte jaké radiátory objednat?

redakce

1 komentář

Linda 6. 5. 2016 at 8:53

Mám raději přírodnější zastřešení terasy ze dřeva nebo nechat jenom zarůst popínavou květinou. Ale je fakt, že na obrázku to vypadá tak moderně, že se to hodí asi k celkové koncepci baráku.

Diskuze je uzavřena.