INSPIRACE

Psací stoly nejen do kanceláří

 

Kvalitní psací stůl tvoří vždy dominantu pracovny, neobejde se bez něj žádný pracovní kout doma i v kanceláři.

V současném sortimentu typických psacích stolů najdete modely s prostornou pracovní deskou, která je u tohoto typu stolu tím nejpodstatnějším. Na psacím stole musíte mít dostatek místa pro Vaši manipulaci či pro odložení jiných věcí. Dále při výběru přihlížejte také k množství a složení úložných prostorů, protože ty při práci bezezbytku využijete.

Vybírat můžete stoly se zásuvkami, skříňkami a dalšími úložnými plochami. Podle dispozic své pracovny vybírejte jejich umístění na pravé či levé straně stolu. Pro náročnější i variantu s úložnými prostory po obou stranách stolu.

 

Psací stůl PATRIK i pro náročné uživatele

Zařizujete dětský či studentský pokoj nebo si chcete vybavit kancelář a hledáte praktický psací stůl? Z široké nabídky vybíráme psací stůl 80121 PATRIK, který je vyroben předním dánským výrobcem. Skandinávský (dánský) nábytek se těší své oblibě po celém světě zejména díky jeho vlastnostem, ke kterým patří zejména prvotřídní kvalita, jednoduchost, splňování nejpřísnějších norem ekologické výroby, čistý a nadčasový design.


Stůl je na výběr ve více barvách nebo barevných kombinací.

Tento stůl Vám nabízí spoustu úložného prostoru. Na levé straně pod pracovní deskou, která je 145cm dlouhá, najdete 4 praktické šuplíky na kvalitních kovových pojezdech, na straně pravé je dvířková část s poličkou. Hloubka pracovní plochy je 60,2cm a výška stolu je 76,4cm, což je ideální pro průměrně vzrostlého uživatele.

 

 

 

 

 

Související příspěvky

Mobilní klimatizace MIDEA – chytrý společník

redakce

Chcete obchodovat se dřevem a dřevěnými výrobky? Víme kde!

redakce

JAK VYBRAT NÁBYTEK DO DĚTSKÉHO POKOJE

redakce