DŮM

Prvotřídní spárovky pro profesionální truhláře i domácí kutily

Precizně zpracovaný materiál je základem špičkově odvedené práce. Pokud sáníte dodavatele prvotřídního dřevařské materiálu, určitě vás bude zajímat nabídka společnosti  BRENUS

Dřevo je jejich specialita

BRENUS s.r.o. se řadí mezi přední české dodavatele lepených dřevařských materiálů. Jejich Zaměřují se na výrobu spárovek, bio desek a lepených nebo hoblovaných hranolů. Jejich nabídka je určena pro truhláře, stolaře, schodaře, specializované dřevařské firmy i pro domácí kutily. Společnost je schopna dodat jakékoliv množství vybraného zboží !

  

Spárovky špičkové kvality

Společnost se v první řadě věnuje výrobě spárovek. V jejich sortimentu najdete spárovky z veškerých evropských dřevin. K dispozici jsou samozřejmě i spárovky z klasických dřevin jako je buk, dub, ořech, třešeň, javor, jasan a další. U BRENUS s.r.o. je ale také možné objednat si spárovky z exotických a amerických dřevin jako je wenge, ovangol, sapeli, merbau, am. ořech, am. třešeň a další. Stačí si pouze vybrat.

Různé druhy provedení

BRENUS s.r.o. nabízí své spárovky v průběžné i délkově napojované variantě, v různých kvalitách, které vychází z požadavku zákazníka. Umí vyrobit spárovku čistou, rustikální, se suky pro vylití voskem, případně cínem nebo kombinaci těchto vlastností.

Spojte se s BRENUS s.r.o., získáte prvotřídní kvalitu. Více na www.brenus.cz.

Související příspěvky

Zimní zahrada- sezonní nebo celoroční?

redakce

REAL SPEKTRUM nabízí řešení pro vaše bydlení

redakce

Krb do každého domu

redakce