DŮM INSPIRACE

Rychlé, jednoduché a především efektivní a ekonomické zateplení existuje!

Podívejte se na systém nástřiku PUR pěn TEPLÁ PĚNA ®!

Oblast zateplení rodinných domů a ostatních objektů je v současné době velmi aktuální téma. Nároky moderního stavebnictví jsou totiž zaměřeny především na co nejnižší energetickou náročnost budov a právě zateplení zde hraje hlavní roli. V této oblasti je spousta polopravd, mýtů a omylů. Jeden takový omyl je, že snadno a rychle provedené zateplení většinou nemůže dosahovat takových účinků, jaké by byly zapotřebí a že dokonalých výsledků dosáhnou jen složité realizace. I to je ale omyl a v dnešním článku si představíme proč. Popíšeme si totiž zateplení pomocí PUR pěny.

 

Nástřik TEPLÉ PĚNY ® je způsobem zateplení pro 21. století

Ve všech současných stavebních odvětvích je vyvíjena a využívána moderní technologie, která má za úkol usnadnit stavební práce a přitom nijak nesnížit jejich kvalitu a hodnoty. Jen v oblasti zateplení jako by se zastavil čas. Zkušenosti z minulých let v oblasti zateplení hovoří zcela jasně. U deskových a vatových materiálů dochází působením času k výrazným změnám izolačních vlastností. Ty mohou být způsobeny nekvalitní montáží, nedodržením technologických postupů při výrobě i samotnou životností materiálu, která nebývá dlouhá. TEPLÁ PĚNA ® garantuje nezměněné izolační vlastnosti v průběhu až 25 let.

https://www.youtube.com/watch?v=rmRIU_E3E_M

TEPLÁ PĚNA ® se aplikuje na zateplovanou plochu nástřikem

TEPLÁ PĚNA ® se oproti jiným technologiím zateplení aplikuje opravdu snadno a rychle. Pěna dokonale přilne k většině povrchů (vyjma mastných a namrzlých kovů) jak na volné plochy, nebo do připravených konstrukcí např. pro sádrokarton. Při zateplování PUR pěnou se pěna se dostává i do těch nejmenších mezer, rohů a dalších míst, která jsou pro ostatní systémy hůře dosažitelná. Navíc má, třeba oproti minerální vatě, vyšší izolační účinky. Existují 2 druhy pěny – otevřená (měkká) a uzavřená (tvrdá). Otevřená pěna je prodyšná a disponuje podobnými izolačními vlastnostmi, jako minerální vaty. Uzavřená pěna je naopak zcela vodotěsná a svými vlastnostmi podobná extrudovaným polystyrénům

Detailní informace o tomto systému najdete přímo na www.teplapena.cz

 

 

 

Související příspěvky

Jaké schody se hodí pro vstup na půdu?

redakce

Opět máte náklady za topnou sezónu vyšší? Izolace vám je dokáže snížit.

redakce

Exkluzivita pro váš domov

redakce