DŮM

Precizní dřevostavby umí KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o.

Hledáte spolehlivého dodavatele dřevostavby? Přemýšlíte o tom, že váš domov bude postaven ze dřeva a nevíte, kde začít? První krok je jasný – kontaktujte odborníky. Bez starostí se můžete obrátit na specialisty ze společnosti KANADSKÉ SRUBY TÁBOR.

Moderní dřevěné sruby

Historie společnosti KANADSKÉ SRUBY TÁBOR sahá do roku od roku 2002. Jedná se o českou společnost zabývající se projekcí a dodávkou masivních dřevostaveb. Společnost se zaměřuje na výstavbu srubových a roubených rodinných domů, rekreační objektů, penzionů,  ale jiných typů objektů pro soukromé i komerční využití.

Tradiční poctivé řemeslo

KANADSKÉ SRUBY TÁBOR dodávají srubové stavby z kulatiny a roubené stavby z hranolů. Pro výrobu srubů používají klasickou technologii – kompletní proces výroby probíhá tradičním řemeslným způsobem, což každé stavbě a všem jejím částem dodává punc jedinečnosti. Stavby dodávají v rozsahu od základní dodávky skeletu s krovem až po stavbu na klíč.

  

Individuální přístup

U odborníků ze společnosti KANADSKÉ SRUBY TÁBOR je zákazník na prvním místě. Proto, pokud se je rozhodnete kontaktovat, nebudete litovat. Připraveno je pro vás hned několik velmi příjemných překvapení. V první řadě máte jistotu, že s vámi bude zacházeno jako s partnery. Projektanti i stavbyvedoucí se budou do maximální možné míry snažit splnit vaše přání, ať je to ve fázi projekční, tak i v průběhu realizace.

Pozor:  Jako jediní na českém trhu poskytuje společnost KANADSKÉ SRUBY TÁBOR vypracování projektové dokumentace pro stavební povolení v ceně hrubé stavby ZDARMA.

Více informací, kontakty i fotogalerii ukázkových staveb naleznete na http://kanadskesruby.cz/ .

 

Související příspěvky

Koupelny OLSEN-SPA přináší zajímavou akci!

redakce

Stibulum ut iaculis interdum tempor pellentesque

redakce

Povrch dveří volte dle provozu domácnosti

redakce