DŮM

Jak dostat otopný systém rodinných domů pod maximální kontrolu?

Při výstavbě novostaveb rodinných domů i při rekonstrukci a modernizaci starších staveb se klade zvýšený důraz na jednoduché a variabilní řízení jednotlivých systémů domácností. Snadno ovládat se dá stínění, osvětlení, bezpečnostní systémy, ale také vytápění, které je jednou z nejdůležitějších součástí zařízení každé stavby. Jak mít otopné systémy rodinných domů pod neustálou kontrolou?

 

Řešení přináší Regulus s.r.o.

Společnost Regulus s.r.o. založená v roce 1992 je v současnosti jednou z nejvýznamnějších firem v oboru vytápění rodinných domů. V tomto oboru firma neustále vyvíjí moderní prostředky a systémy, které slouží k výkonnějšímu a efektivnějšímu způsobu vytápění jednotlivých staveb. Velký důraz je kladen také na využití alternativních zdrojů i na ovládání jednotlivých systémů. A právě v této oblasti nabízí prostředek, který si nyní představíme.

 

Inteligentní regulátor IR12

Právě Inteligentní regulátor IR12 je produktem z dílny Regulus s.r.o., který dokáže velmi účinně řídit vytápění rodinných domů. S jeho pomocí mohou být řízeny otopné systémy s tepelným čerpadlem, s teplovodní krbovou vložkou, solární systémy, plynové kotle i jiné spínavé zdroje tepla. S pomocí regulátoru je možné snadno řídit hned několik otopných zón (jako například podlahové vytápění v přízemí a radiátory v patře), přípravu teplé vody i ohřev bazénu. Záleží jen na nastavení. Regulátor je nabízen v několika různých provedeních podle toho, v jakých systémech bude pracovat.

 

Pod kontrolou kdekoliv a kdykoliv

Regulátor ale nemusíte ovládat jen přes displej, který je jeho součástí. Každý regulátor má své vlastní webové stránky, na které se jeho vlastník může kdykoliv přihlásit. Pomocí těchto stránek je možné dávat regulátoru jakékoliv signály a řídit vytápění své domácnosti tak můžete klidně i z druhého konce republiky nebo světa. Hlášení o případných poruchách se automaticky zašle na váš e-mail a k vyřešení závady většinou není nutná ani návštěva technika, ale jeho vzdálený zásah. Dokonce je možné nastavit regulátor i na povely pomocí SMS.

Odborné informace o inteligentním regulátoru IR 12 můžete najít přímo na stránkách www.regulus.cz.

Sezonni nabidka KRBOVÉ VLOŽKY

Sezonni nabidka SOLÁRNÍ SYSTÉMY

Sezonni nabidka TEPELNÁ ČERPADLA

 

 

Související příspěvky

Před Icynene ® a s Icynene ® – Jak přežít v rozpáleném domě

redakce

Moderní vily nebo samostatné pozemky jsou k mání v těsné blízkosti Prahy!

redakce

Sháníte nový plot? Vsaďte na PLOTY B&V s.r.o.

redakce