DŮM

Kvalitní schodiště nabízí EQUIPE DESIGN

Pokud si stále nejste jisti komu svěřit do rukou montáž  a výrobu vašeho schodiště, máme pro vás tip. Zkuste kontaktovat odborníky ze společnosti EQUIPE DESIGN s.r.o. Připravili pro vás širokou nabídku a kompletní servis všech druhů schodišť pro komerční objekty, domy i byty.

Mnohaleté zkušenosti

EQUIPE DESIGN se výrobou, montáží a servisem schodišť zabývá již od roku 1998. Zákazníkům nabízí průmyslová schodiště i schodiště do rodinných domů nebo bytů. V nabídce naleznete dřevěná a kovová schodiště nebo schodiště, k jejichž výrobě byly použity oba dva materiály.

Samonosná, točitá nebo s podestou

EQUIPE DESIGN vyrábí a dodává schodiště v několika provedeních. Můžete si u nich objednat schodiště samonosné lomené nebo točité. Pokud chcete schodiště se zajímavým designem, EQUIPE DESIGN pro vás vyrobí moderní schodiště. Schodiště s podestou je vhodné především do komerčních prostorů a můžete ho mít i ve vašem domě nebo bytě. K všem schodištím EQUIPE DESIGN vyrábí i maximálně bezpečné zábradlí. Schodiště je také možné doplnit o mezipodesty, tzv. odpočívadla. Ta spojují jednotlivá výšková ramena vyskytující se ve stejné úrovni. Mezipodestu schodiště lze udělat i ve vícepatrovém rodinném domku.

Kompletní servis

Kromě široké nabídky kvalitních typů zábradlí nabízí EQUIPE DESIGN mnohem více. Připraven je pro vás kompletní servis – EQUIPE DESIGN pro vás připraví návrh, schodiště vyrobí a následně odborně namontují. Co chtít více?

Více informací naleznete na www.equipe.cz .

 

 

Související příspěvky

Stříkaná izolační pěna

redakce

ASSO s.r.o.: „Prodáváme to, v čem žijeme!“

redakce

Proč se při výběru garážových vrat obrátit na Univers?

redakce