DŮM

I v zimě se mohou místnosti v interiéru přehřívat. Klimatizace pomohou!

Přehřívání interiéru a využití klimatizací, pro dosažení příjemné teploty v interiéru je nejčastěji využívanou variantou v létě. Ovšem i v zimě může za určitých podmínek docházet k přehřívání interiéru. pokud je objekt zateplen, s novými okny, která směřují na jih nebo západ mohou interiér přehřát i v zimě. Klimatizace se tedy vyplatí celoročně. Jak a kde vybrat tu správnou. Vybírejte z nejširší nabídky u společnosti Klima Rapid.

 

Výběr z několika desítek druhů klimatizací od nejlepších výrobců

Společnost Klima Rapid patří na našem trhu k největším a nejuznávanějším firmám, které se soustředí na obor klimatizací. V nabídce této společnosti můžete totiž najít všechny druhy klimatizací pro soukromé využití nebo využití v komerčním sektoru. Sortiment totiž tvoří menší mobilní klimatizace, klimatizace pro domy, byty a kanceláře a najdete zde také pestrou nabídku centrálních klimatizací. Každá nabízená kategorie klimatizací obsahuje velké množství konkrétních produktů, ze kterých si můžete vybrat takovou klimatizaci, která by nejlépe odpovídala vašim představám a potřebám.

Nevíte si rady s výběrem? Klima Rapid vám odborně poradí

Protože je společnost Klima Rapid v oboru klimatizace do kanceláří, bytů, domů i komerčních objektů opravdovým profesionálem, může svým zákazníkům nabízet také služby odborného poradenství při výběru. Pro laiky totiž není správný výběr snadný, ale s pomocí Klima Rapid jistě dosáhnete nejlepšího možného řešení. Stačí je říci vaše požadavky na účinnost klimatizace, její umístění, výši spotřeby a Klima Rapid vám nabídne pouze druhy, které vaše požadavky splňují.

 

Společnost KLIMA RAPID zastupuje klimatizace značek MIDEA pro Českou republiku a Slovensko a provádí také kompletních dodávky klimatizací DAIKIN, Panasonic, Sanyo, Toshiba, MIDEA, Mitsubishi, Fujitsu. LG i dalších značkových zařízení. Pro více informací navštivte web www.klimarapid.cz nebo využijte zelené linky 800 100 343. Klimatizace můžete také zakoupit on-line v e-shopu obchod.klimarapid.cz.

 

Související příspěvky

Víte jaké jsou dobré dveře ?

redakce

Mráz ani horko už nejsou problém! Víme totiž, jak až o třetinu snížit náklady za energie!

redakce

Vybíráme krb

redakce