DŮM

Lehké plechy jsou moderní variantou střešní krytiny

Trendy v oblasti stavebnictví se stále vyvíjejí a upravují. Tato situace se týká i oblasti střešních krytin. Zatímco ještě před několika málo lety bylo téměř jasné, že pálené betonové tašky budou nejvhodnějším druhem střešní krytiny po několik desítek let, dnes už se situace opět mění. Betonové tašky začínají nahrazovat moderní plechové střešní krytiny.

 

Plechové krytiny s sebou přináší mnoho výhod

Plechové střešní krytiny se v současnosti těší velké oblibě hned z několika důvodů. Mezi hlavní důvody patří skvělý vzhled, lehkost, příznivá cena a odolnost. To se týká zejména velkoformátových střešních krytin, které se vyrábí v mnoha variantách. Vzhled těchto střešních krytin je unikátní a některé druhy jsou k nerozeznání od klasických tašek. Když je součástí jejich výroby kvalitní vstupní materiál a povrchová úprava, dostane se na vaši střechu opravdový skvost. Přesně takové druhy plechových střešních krytin můžete najít na stránkách stavbaonline.cz.

 

Stavbaonline.cz nabízí kvalitu, odolnost a zkušenosti

Ptáte se, jak mohou internetové stavebniny zaručit takové vlastnosti nabízené střešní krytiny? Odpověď je překvapivě snadná. Protože zde nabídku tvoří plechová střešní krytina SATJAM. Společnost SATJAM má s výrobou plechových střešních krytin více než 40 let zkušeností. Vstupní materiály nakupuje výhradně od předních evropských výrobců válcovaných plechů a opatřuje je nadstandardní povrchovou úpravou. Na stránkách stavbaonline můžete nalézt celkem 3 odlišné druhy střešních krytin SATJAM. Řeč je o krytinách SATJAM Roof Classic, SATJAM Grande Plus a SATJAM Rapid. Všechny druhy jsou vhodné pro novostavby i rekonstrukce. Každý druh má odlišný tvar i vzhled. I přes nepochybnou a vysokou kvalitu plechových střech SATJAM na stránkách stavbaonline.cz najdete za velmi příznivé ceny.

 

Detailní popis a fotky naleznete na www.stavbaonline.cz.

 

Související příspěvky

Vybavení předsíně, které má šmrnc

redakce

LS KAMNA s.r.o. přináší extra výkonná kamna pro vytápění dílen, staveb, skladů i hal

redakce

SAUNA A SOLNÁ TERAPIE

redakce