DŮM

Trhliny na plochých střechách trápí každého vlastníka

Ploché střechy jsou velmi specifickým druhem střechy. Izolace na plochých střechách je namáhána působením přírodních vlivů. Tak se není čemu divit, když se na střeše objeví nějaká prasklina. Jedna prasklina by neznamenala žádný problém. Stačí ji opravit a střecha je opět v pořádku. Ovšem už první prasklina je náznakem začínajících potíží. Praskliny totiž značí, že s izolací není něco v pořádku a že starosti budou přibývat.

 

Jak na opravu ploché střechy?

Počet prasklin na plochých střechách bude s přibývajícím časem také přibývat. Izolace ploché střechy už bude ztrácet své původní vlastnosti a bude vyžadovat opravy stále častěji. Je pouze na vás, jak se rozhodnete. Můžete postupně opravovat jednotlivé části samostatně a levnými prostředky a utrácet finance i váš čas. Pokud se rozhodnete pro opravu poškozených a rizikových míst ploché střechy dříve, budete mít střechu bez starostí a s jistotou kvalitní izolace. Ještě ale zvolit správnou metodu a také firmu, která realizaci provede.

 

Tekutá hydroizolace na bázi polymeru si poradí s každou trhlinou

Tekutá hydroizolace se stává stále vyhledávanějším způsobem, jak opravit nebo vylepšit izolaci plochých střech. Její nízká hmotnost, vysoká kryvost a účinnost i na problémových místech střechy předurčuje hydroizolaci ke skvělým výsledkům. Mezi velmi spolehlivé firmy, které se soustředí na opravy střech pomocí tekuté hydroizolace se na našem trhu řadí také společnost Tauris Plus. Ta provádí drobné opravy zatékání a utěsnění plochých střech pomocí tekuté hydroizolace na bázi polymeru. Vysoce kvalitní tekutá hydroizolace je vhodná téměř na všechny materiály a druhy plochých střech. Může být využita na omítky, beton, kov, cihly, dřevo, asfalt a množství různých střešních fólií. Obrovskou výhodou oproti jiným materiálům je to, že se totiž dá aplikovat i na mokrý povrch a opravu lze provést i za deštivého počasí ! Tato vysoce kvalitní tekutá hydroizolace, totiž vytvrzuje za pomocí vzdušné vlhkosti ! Za deštivého počasí vytvrzuje téměř okamžitě po nanesení na opravovaný povrch ! To nabízí Tauris Plus jako jediná společnost na našem trhu. Zejména v problémových místech dokážete ocenit její vysokou kvalitu.

 

Společně s odbornou aplikací zkušenými pracovníky bude vaše plochá střecha opět pevná a odolná.

Kompletní informace najdete na www.taurisplus.cz.

 

 

Související příspěvky

Připravte se na topnou sezónu! Nevyplatí se na nic čekat!

redakce

Investiční nemovitost je spolehlivou pojistkou v turbulentní době

redakce

PVC podlahu lze využít v každém prostoru, jaké jsou její hlavní výhody?

redakce