DŮM

Jak vybrat mezi dřevěnými a plastovými okny?

Zda vybrat do své domácnosti plastová okna nebo dřevěná eurookna je otázka, kterou řeší mnoho z nás. Oba druhy se hodí pro novostavby i rekonstrukce, oba druhy mají své nesporné výhody. Oba druhy dokáží být vyrobeny se skvělými tepelně-izolačními parametry a dokáží dodat interiéru tepelný komfort a snížit tepelné ztráty. Jak tedy poznat, který druh se bude hodit více právě vašim potřebám?

 

Vybírejte oba druhy na jednom místě

Pokud se rozhodnete vybírat okna u výrobců a prodejců, kteří nabízejí pouze jeden druh, nikdy vám nebudou poskytnuty objektivní informace. Každý prodejce vám bude říkat, že jeho nabízený druh je ten nejlepší pokud chcete dostávat opravdu objektivní informace o obou druzích oken, navštivte prodejce, kteří oba druhy nabízejí. Jedině takoví prodejci vám totiž dokáží opravdu nezávisle poradit s výběrem okna tak, aby vám dokonale vyhovovalo. Prodejce oken, který nabízí kvalitní plastová i dřevěná okna můžete nalézt na stránkách cedera-okna.sk.

 

Cedera-okna.sk nabízí oba druhy oken ve vysoké kvalitě

Plastová okna na stránkách cedera-okna.sk jsou vyrobeny z kvalitních plastových profilů Salamander. Kvalitní okna salamander jsou na trhu špičkou mezi materiály pro výrobu plastových oken. Vynikají svou odolností, tepelně-izolačními parametry i vzhledem. Dřevěná okna jsou vyrobena z vysoce kvalitních eurohranolů, které skvěle drží svůj tvar a také mají vysoké tepelně-izolační parametry. Oba druhy oken jsou osazeny kvalitními izolačními skly. Součástí sortimentu není pouze nabídka kvalitních plastových oken a eurooken, ale také poradenství při výběru a dokonalé zaměření vašich oken.

Omeletní informace a sortiment naleznete zde.

 

Související příspěvky

Kvalitní kotel, čerpadla nebo obklady? Víme kam pro ně!

redakce

TAURIS plus, s.r.o. dokáže odvětrat každý váš prostor

redakce

Pro jaké důvody se stávají právě montované domy doménou stavebního trhu?

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.