DŮM

Jak vybrat mezi dřevěnými a plastovými okny?

Zda vybrat do své domácnosti plastová okna nebo dřevěná eurookna je otázka, kterou řeší mnoho z nás. Oba druhy se hodí pro novostavby i rekonstrukce, oba druhy mají své nesporné výhody. Oba druhy dokáží být vyrobeny se skvělými tepelně-izolačními parametry a dokáží dodat interiéru tepelný komfort a snížit tepelné ztráty. Jak tedy poznat, který druh se bude hodit více právě vašim potřebám?

 

Vybírejte oba druhy na jednom místě

Pokud se rozhodnete vybírat okna u výrobců a prodejců, kteří nabízejí pouze jeden druh, nikdy vám nebudou poskytnuty objektivní informace. Každý prodejce vám bude říkat, že jeho nabízený druh je ten nejlepší pokud chcete dostávat opravdu objektivní informace o obou druzích oken, navštivte prodejce, kteří oba druhy nabízejí. Jedině takoví prodejci vám totiž dokáží opravdu nezávisle poradit s výběrem okna tak, aby vám dokonale vyhovovalo. Prodejce oken, který nabízí kvalitní plastová i dřevěná okna můžete nalézt na stránkách cedera-okna.sk.

 

Cedera-okna.sk nabízí oba druhy oken ve vysoké kvalitě

Plastová okna na stránkách cedera-okna.sk jsou vyrobeny z kvalitních plastových profilů Salamander. Kvalitní okna salamander jsou na trhu špičkou mezi materiály pro výrobu plastových oken. Vynikají svou odolností, tepelně-izolačními parametry i vzhledem. Dřevěná okna jsou vyrobena z vysoce kvalitních eurohranolů, které skvěle drží svůj tvar a také mají vysoké tepelně-izolační parametry. Oba druhy oken jsou osazeny kvalitními izolačními skly. Součástí sortimentu není pouze nabídka kvalitních plastových oken a eurooken, ale také poradenství při výběru a dokonalé zaměření vašich oken.

Omeletní informace a sortiment naleznete zde.

 

Související příspěvky

Vyhřejte moderně svou domácnost

redakce

Hliníková okna se vyznačují moderním vzhledem a stabilní konstrukcí

redakce

Jak na zařízení domácnosti – rozhovor s Petrem Tschakertem

redakce
Search by Voice