DŮM

Velké rodinné domy nemusí být pouze na vesnicích, ale i v Praze

Máte pocit, že nabídka rodinných domů v Praze je velmi malá? Našli jste v Praze rodinné domy, ale svou velikostí vám nevyhovují, protože developerská společnost raději postavila větší počet malých domů? Chcete bydlet v Praze v rodinném domě, který by byl dostatečně velký pro celou vaší rodinu a nemuseli jste se omezovat? Jestli ano, tak právě pro vás jsou tu připraveny nové Vily Nebušice.

 

Projekt s množstvím velkých rodinných domů

Projekt Vily Nebušice je vytvořen developerskou společností Orco Property Group. Hlavním cílem tohoto projektu je rozšíření nabídky velkých rodinných domů v Praze. Developerská společnost Orco Property Group má na svém kontě již velké množství úspěšných nadstandardních projektů, které získaly různá uznávaná ocenění. Projekt Vily Nebušice rozhodně není výjimkou. Naopak. Společnost Orco Property Group si zakládá na tom, že všechny projekty disponují nadstandardním vybavením, moderními architektonickými trendy a důkladným propracováním stavby v každém detailu. Tyto přednosti si zachovávají také Vily Nebušice.

 

Představení projektu

Projekt Vily Nebušice se rozkládá v malebném prostředí s názvem Malá Šárka. Bydlení je v příjemné a klidné lokalitě s množstvím zeleně a s výbornou dostupností do samotného centra Prahy. Projekt tvoří soubor 29-ti rodinných domů s honosnou rozlohou a nadstandardním vybavením. Můžete vybírat domy s dispozicemi 4+kk, 5+kk nebo 6+kk. Podlahová plocha domů se pohybuje v rozmezí od 129 do 309 m2. Součástí každého rodinného domu jsou také rozlehlé pozemky. Aby toho nebylo málo, v ceně domu je již zahrnuta kompletně vybavená kuchyň. Samozřejmě moderními spotřebiči, které splňují veškeré moderní požadavky na design i funkce.

Pokud si chcete prohlédnout také další novostavby Praha, můžete navštívit stránky bytyprodejpraha.cz v kategorii novostaveb. Zde najdete ucelenou nabídku novostaveb rodinných domů i bytů po celém území Prahy.

Související příspěvky

České ručičky aneb patenty českých firem, které zlepšují naše bydlení i kvalitu života

redakce

Spolehlivá garážová vrata? Jedině od Altoma!

redakce

Parkovací stání je u realit nedostatkovým zbožím

redakce