DŮM

Je vaše plochá střecha před zimou v dobré kondici?

 

Možná si říkáte, že teprve nyní končí léto a že přípravy na zimu jsou ještě předčasné a zbytečné. Ovšem na přípravu ploché střechy na zimu je právě nyní vhodný čas. Pokud se na vaší ploché nebo šikmé střeše začínají objevovat praskliny, měli byste je před zimou nechat dostatečně opravit. Zima je totiž pro každou střechu nejnáročnějším obdobím a pro ploché střechy toto pravidlo platí dvojnásobně. Proto neváhejte a nechte všechny šrámy na střeše dostatečně zacelit a opravit.

 

Proč opravovat před zimou a ne až po jejím skončení?

Pokud se na vaší ploché střeše už objevují praskliny v izolaci nebo v betonu, neměli byste opravu rozhodně odkládat. Zima by totiž na střeše napáchala ještě větší škody. Praskliny by se roztáhly a díky prostupování vlhkosti by trpěla také konstrukce. Po zimě by mohly být škody na střeše mnohem větší a samozřejmě by opravy stály mnohem více peněz. Právě proto byste opravy plochých střech měli realizovat ještě před zimou. Velmi kvalitní výrobky pro zacelení a opravu prasklin na plochých střechách vám nabízí společnost TAURIS plus, s.r.o. Ta pracuje s vysoce kvalitními výrobky tekuté hydroizolace na bázi polymeru. V tomto oboru se řadí společnost TAURIS plus, s.r.o. mezi špičku na našem trhu.

 

Nemusí vás zaskočit ani nepřízeň počasí

Vysoké kvality tekuté hydroizolace, se kterou pracuje společnost TAURIS plus, s.r.o. vás jistě přesvědčí. Dokáže si totiž poradit i s těžko přístupnými místy a dokonce skvěle působí i na problémových napojeních na střeše (oplechování komínu). Společně s odbornou aplikací odborníky TAURIS plus, s.r.o. bude vaše střecha odolná, bez prasklin a připravená na několik dalších let. Záruka na funkčnost je totiž minimálně 10 let ! V podzimním počasí je velké riziko dešťů a vlhkého počasí. To je pro spoustu hydroizolací špatná zpráva. Pro hydroizolaci, se kterou pracuje TAURIS plus, s.r.o. to ovšem žádný problém nepředstavuje. Tekutá hydroizolace může být totiž aplikována i za deštivého počasí a na jejích účincích a kvalitách se nic nemění.

Kompletní informace o tomto druhu hydroizolace naleznete na www.taurisplus.cz.

 

 

Související příspěvky

Samočisticí schopnost nano impregnačního nátěru oken

redakce

Jaká okna zvolit, když přemýšlíte o výměně?

redakce

Zábradlí na Vaši terasu od AL ZABRADLI

redakce