DŮM

Žaluzie hrají stále prim

Žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob stínění domů, bytů a kanceláří. Jejich hlavními výhodami jsou rychlost a snadnost montáže, jednoduchá obsluha, minimální údržba, dlouhá životnost a především cenová dostupnost.

 Plusy vnitřních žaluzií

Moderní horizontálnížaluzie jsou velmi jednoduchou a přitom kvalitní ochranou před slunečním zářením, zvědavými pohledy z venku a jsou také stylovým doplňkem vašeho domu či bytu. Žaluzie umožňují plynule regulovat přirozené světlo, zachycují sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Vnitřní žaluzie navíc elegantně dotvoří interiér vašeho bytu či domu. Stahovat a vytahovat je můžete buď ručně, nebo pohodlně motoricky.

 

Široká nabídka žaluzií Climax

V nabídce společnosti Climax naleznete jak žaluzie hliníkové (14 typů), tak bambusové (5 typů) pro milovníky přírodních materiálů. Námi nabízené žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken. Žaluzie nabízíme v různých typech, provedeních a v široké barevné škále lamel. Určité typy žaluzií je možné vyrobit také v atypickém provedení na šikmá či jinak nestandardně tvarovaná okna. Zajistíme žaluzie všech typů v maximální kvalitě, v krátkých dodacích lhůtách a za optimální cenu. Podívejte se na naši širokou nabídku na stránkách climax.cz a určitě si vyberete.

 Vyberte si žaluzie od společnosti Climax

Dlouhodobá tradice vlastní výroby vnitřních žaluzií, používání špičkových a osvědčených komponent, především od evropských dodavatelů, vysoká kvalita provedení a přijatelná cena – to vše jsou přednosti společnosti Climax. Na českém trhu se stínící technikou působíme již více než 20 let. Naše firma své produkty neustále inovuje a přizpůsobuje je potřebám svých zákazníků. Můžete si být jisti, že žaluzie značky Climax zvýší komfort vašeho bydlení!

Související příspěvky

OVERFACE – extra moderní řešení pro stylový interiér

redakce

Krásná koupelna potřebuje i krásný radiátor

redakce

Hlavní přednosti ocelových přístřešků pro auto

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.