DŮM

Žaluzie hrají stále prim

Žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob stínění domů, bytů a kanceláří. Jejich hlavními výhodami jsou rychlost a snadnost montáže, jednoduchá obsluha, minimální údržba, dlouhá životnost a především cenová dostupnost.

 Plusy vnitřních žaluzií

Moderní horizontálnížaluzie jsou velmi jednoduchou a přitom kvalitní ochranou před slunečním zářením, zvědavými pohledy z venku a jsou také stylovým doplňkem vašeho domu či bytu. Žaluzie umožňují plynule regulovat přirozené světlo, zachycují sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Vnitřní žaluzie navíc elegantně dotvoří interiér vašeho bytu či domu. Stahovat a vytahovat je můžete buď ručně, nebo pohodlně motoricky.

 

Široká nabídka žaluzií Climax

V nabídce společnosti Climax naleznete jak žaluzie hliníkové (14 typů), tak bambusové (5 typů) pro milovníky přírodních materiálů. Námi nabízené žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken. Žaluzie nabízíme v různých typech, provedeních a v široké barevné škále lamel. Určité typy žaluzií je možné vyrobit také v atypickém provedení na šikmá či jinak nestandardně tvarovaná okna. Zajistíme žaluzie všech typů v maximální kvalitě, v krátkých dodacích lhůtách a za optimální cenu. Podívejte se na naši širokou nabídku na stránkách climax.cz a určitě si vyberete.

 Vyberte si žaluzie od společnosti Climax

Dlouhodobá tradice vlastní výroby vnitřních žaluzií, používání špičkových a osvědčených komponent, především od evropských dodavatelů, vysoká kvalita provedení a přijatelná cena – to vše jsou přednosti společnosti Climax. Na českém trhu se stínící technikou působíme již více než 20 let. Naše firma své produkty neustále inovuje a přizpůsobuje je potřebám svých zákazníků. Můžete si být jisti, že žaluzie značky Climax zvýší komfort vašeho bydlení!

Související příspěvky

Pergoly Diamond design prodlouží Váš pobyt venku při chladných podzimních večerech.

redakce

Jak udělat z půdy krásnou obytnou místnost?

redakce

Jak přinést dostatek stínu i do podkroví?

redakce