STAVBA

Moderní dřevostavby dokáží splnit i ty nejnáročnější architektonické požadavky

 

Požadavky moderní architektury na výstavbu rodinných domů a na celkový komfort bydlení jsou stále vyšší. Nezáleží jen na elegantním vzhledu budovy, ale také na dispozice domu, uspořádání místností a také na energetické úspoře. Právě oblasti energetické náročnosti budov je v posledních letech věnována zvýšená pozornost a všechny druhy staveb se snaží docílit co nejnižších hodnot. Dřevostavby v oblasti splnění náročných požadavků architektury udělaly v posledních letech velmi výrazný krok dopředu. Právě proto jsou v současnosti tolik vyhledávány.

 

Ne všechny společnosti dokáží postavit elegantní a zároveň plně funkční dřevostavbu

I v oblasti výstavby dřevostaveb se na našem trhu najdou spolehlivé a nespolehlivé firmy. Na první pohled je rozeznat není jednoduché, ale existuje několik parametrů, které kvalitu firem dokazují. Především v nabídce služeb. Spolehlivé firmy by měly nabízet hned několik různých variant provedení dřevostaveb. V tomto oboru by měly mít dostatek zkušeností. Díky nashromážděným zkušenostem pak mohou nabízet i nadstandardní služby. A právě tady je největší rozdíl.

 

 

Příklad spolehlivé firmy v oblasti dřevostaveb – VEXTA

Modelovým příkladem kvalitního výrobce dřevostaveb by klidně mohla být společnost VEXTA. V této oblasti může nabídnout dlouholeté zkušenosti a hlavně pestrou škálu dřevostaveb s nadstandardními službami. U všech nabízených typů dřevostaveb je kladen důraz na kvalitu materiálu, efektivní konstrukční řešení, ekologický dopad stavby a také na energetickou úsporu. Dřevostavby VEXTA tak zajistí komfortní bydlení. Všechny nabízené typy dřevostaveb mohou být individuálně upravovány podle potřeb a přání klientů. Kromě toho nabízí VEXTA všechny druhy stavebních prací. VEXTA nabízí i možnost prohlédnutí vzorových domů.

 

Už máte rodinný dům? I v něm vám může VEXTA zvýšit komfort bydlení

Kromě výstavby dřevostaveb se společnost VEXTA specializuje i na další činnosti a profese ve stavebnictví. I starším rodinným domům dokáže velmi efektivně zvýšit komfort bydlení. Především snížením výdajů za vytápění a zvýšením tepelného komfortu. Na oblast revitalizace a zateplení se společnost také specializuje dlouhodobě a na svém kontě má desítky realizovaných projektů. VEXTA zajišťuje i okna a veškerý servis s nimi spojený, díky spolupráci se společností Window Holding a.s.

 

Související příspěvky

Hanu maze rite

redakce

Hledáte kufřík na nářadí, kterému můžete dát zabrat?

redakce

Stavba zapuštěného bazénu za pomoci Liaporu

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.