STAVBA

Moderní dřevostavby dokáží splnit i ty nejnáročnější architektonické požadavky

 

Požadavky moderní architektury na výstavbu rodinných domů a na celkový komfort bydlení jsou stále vyšší. Nezáleží jen na elegantním vzhledu budovy, ale také na dispozice domu, uspořádání místností a také na energetické úspoře. Právě oblasti energetické náročnosti budov je v posledních letech věnována zvýšená pozornost a všechny druhy staveb se snaží docílit co nejnižších hodnot. Dřevostavby v oblasti splnění náročných požadavků architektury udělaly v posledních letech velmi výrazný krok dopředu. Právě proto jsou v současnosti tolik vyhledávány.

 

Ne všechny společnosti dokáží postavit elegantní a zároveň plně funkční dřevostavbu

I v oblasti výstavby dřevostaveb se na našem trhu najdou spolehlivé a nespolehlivé firmy. Na první pohled je rozeznat není jednoduché, ale existuje několik parametrů, které kvalitu firem dokazují. Především v nabídce služeb. Spolehlivé firmy by měly nabízet hned několik různých variant provedení dřevostaveb. V tomto oboru by měly mít dostatek zkušeností. Díky nashromážděným zkušenostem pak mohou nabízet i nadstandardní služby. A právě tady je největší rozdíl.

 

 

Příklad spolehlivé firmy v oblasti dřevostaveb – VEXTA

Modelovým příkladem kvalitního výrobce dřevostaveb by klidně mohla být společnost VEXTA. V této oblasti může nabídnout dlouholeté zkušenosti a hlavně pestrou škálu dřevostaveb s nadstandardními službami. U všech nabízených typů dřevostaveb je kladen důraz na kvalitu materiálu, efektivní konstrukční řešení, ekologický dopad stavby a také na energetickou úsporu. Dřevostavby VEXTA tak zajistí komfortní bydlení. Všechny nabízené typy dřevostaveb mohou být individuálně upravovány podle potřeb a přání klientů. Kromě toho nabízí VEXTA všechny druhy stavebních prací. VEXTA nabízí i možnost prohlédnutí vzorových domů.

 

Už máte rodinný dům? I v něm vám může VEXTA zvýšit komfort bydlení

Kromě výstavby dřevostaveb se společnost VEXTA specializuje i na další činnosti a profese ve stavebnictví. I starším rodinným domům dokáže velmi efektivně zvýšit komfort bydlení. Především snížením výdajů za vytápění a zvýšením tepelného komfortu. Na oblast revitalizace a zateplení se společnost také specializuje dlouhodobě a na svém kontě má desítky realizovaných projektů. VEXTA zajišťuje i okna a veškerý servis s nimi spojený, díky spolupráci se společností Window Holding a.s.

 

Související příspěvky

Novinky v obkládání fasád a interiérů jsou zaměřené na kámen

redakce

OSB desky jako moderní stavební materiál? ANO!

redakce

Střecha je nenahraditelnou součástí každého rodinného domu i činžáku

redakce