DŮM

Jak zastínit i netradiční druhy oken? Pomůže vám Bohemiaflex CS, s.r.o.!

 

Nejste příliš zastánci klasických obdélníkových nebo čtvercových oken a máte na svém objektu moderní, poněkud netradiční okna? Možná si nevíte rady, jak a čím tato okna zastínit, aby stínící technika dokázala plnit dokonale své účely a zároveň nijak nekazila vzhled okna. V takovém případě se můžete obrátit na společnost Bohemiaflex CS, s.r.o., která v oblasti stínící techniky patří k největším výrobcům a prodejcům na našem trhu.

 

Kompletní sortiment stínící techniky a odborné poradenství

Společnost Bohemiaflex CS, s.r.o. patří na našem trhu mezi specialisti hned z několika důvodů. V oblasti stínění interiéru se pohybuje již několik desítek let, takže zkušenosti v tomto oboru jsou maximální. Sama vyrábí druhy pro teriérové i interiérové zastínění. Nabídka je v obou případech kompletní a rozmanitá. Díky nashromážděným zkušenostem v této oblasti dokáže firma Bohemiaflex CS, s.r.o. doporučit a vyrobit ten nejlepší druh zastínění i pro netradiční a specifické druhy oken.

 

Ukázka typů zastínění pro netradiční okna

Velmi oblíbenou variantou v současnosti je využití více oken vedle sebe nebo dokonce velké prosklené stěny. Pokud byste chtěli zastínit takovou plochu interiérovým stíněním, nejvíce se budou hodit japonské stěny. Z exteriéru budovy by se jednalo zejména o screenové rolety. Pro úzká a vysoká okna lze v exteriéru opět využít screenové rolety nebo exteriérové žaluzie. Žaluzie se dají využít pro tento typ okna i v interiéru nebo také plissé. nyní se dostáváme k atypickým tvarům oken. Ty mohou mít zaoblenou podobu, kulatou nebo trojúhelníkovou. Exteriérové stínění se u těchto oken nedoporučuje. Naopak nejvhodnějším druhem interiérového stínění pro tato okna je plissé. Díky své možnosti tvarování je plissé pro tyto druhy oken přímo předurčeno.

 

Všechny nabízené druhy stínění samozřejmě naleznete v sortimentu Bohemiaflex CS, s.r.o. na stránkách www.bohemiaflex-cs.cz.

 

 

Související příspěvky

Hledáte kvalitní podlahovou krytinu? Přemýšleli jste o třívrstvé dřevěné podlaze?

redakce

Potřebujete desky na novou podlahu, ale nechcete  dřevotřísku?

redakce

Výsuvný systém MOVENTO – užijte si ovládání vašeho nábytku

redakce