DŮM

Bydlení s vůní přírody!

Ano, i takové existuje a rozhodně to neznamená tábořit někde v divočině. Bydlení s vůní přírody si můžete dopřát i uprostřed velkoměsta. Stačí si jen chytře vybrat ten pravý nábytek !

 

Kouzlo domova je nutné řádně vybrat

Pokud chcete provoněné bydlení, ve kterém se budete cítit uvolněně a v pohodě, měli byste se zaměřit na nákup nábytku z kvalitního dřeva. Nejlepší volbou je potom nábytek z masivu, ten nejenže má krásný a zajímavý design, ale je zárukou stálosti a výdrže. Ale pozor, i při nákupu nábytku z masivu musíte být ostražití. Rozhodně nevěřte neseriózním firmám, ale vsaďte na firmy s tradicí a především na ty, které zaručují poctivou truhlářskou práci. Jedině díky ní si totiž dřevo uchová svou přírodní vůni.

 

Spolehlivý společník

Precizně zpracovaný nábytek z masivu dodává na český trh například společnost UNIS-N. Může se tak stát vaším spolehlivým společníkem právě ve chvíli, kdy se rozhodnete pořídit si dřevem provoněný nábytek.UNIS-N vyrábí originální celodřevěný nábytek z masivního dřeva, který může zpříjemnit vaši domácnost, chatu, chalupu, pension nebo horský hotel a dodá jim jedinečný styl. Pod rukama mistrů truhlářů z UNIS-N vznikají překrásné kusy nábytku, které ohromí jedinečnou vůní dřeva a pryskyřice. Samozřejmostí je precizní povrchová úprava přírodními vosky, které dodají dřevu šmrnc a významně zvýší jeho odolnost.

 

Nábytek z masivu a mnohem více

Nabídka nábytku z masivu od UNIS-N je skutečně široká, rozhodně si vybere každý. V nabídce na vás čekají voňavé postele, komody, šatíky, noční stolky, jídelní sestavy a mnohem více. Stačí si jen vybrat.

Atmosféru smrkového lesa budete cítit při každém nadechnutí.

Více informací a kompletní nabídku voňavého nábytku z masivu naleznete na www.dreveny-nabytek.cz

 

Související příspěvky

Restaurování nábytku – svépomocí nebo raději pomoc odborníka?

redakce

Zastínění střešních oken může být maximálně nápadité

redakce

Čerpadla se stanou vaším nenahraditelným pomocníkem

redakce