DŮM

Teplovzdušné solární panely SolarVenti opravdu fungují!

Slyšeli jste již o patentovaných solárních panelech SolarVenti, které dokáží účinně větrat, odvlhčovat a vyhřívat Vaše obydlí? Zpravidla k těmto účelům potřebujeme více zařízení, SolarVenti je však 3 v 1, a to neutratíte ani korunu na elektrické energii! Více širokém výběru speciálních solárních panelù SolarVenti se dozvíte na www.solarventi.cz.

 

Vhodné do každého domu, chaty či chalupy

Stává se to v naprosté většině obydlí – horší odvětrávání, špatný vzduch, zatuchý vzduch, vlhkost, plísně po zdech atp. A právě od toho jsou tu teplovzdušné solární panely SolarVenti, které dokáží celkové vnitřní klima Vašeho obydlí osvěžit a znatelně vylepšit. Dokáží větrat, odvlhčovat a zároveň domov i temperovat, což ušetří i Vaši peněženku!

Do každého obydlí

Solární panely SolarVenti se hodí do každého domu, chaty či chalupy, kde je třeba účinně bojovat proti zatuchlému vzduchu, nežádoucí vlhkosti a chladému vzduchu. Záleží pouze na rozměrech objektu – modely jsou připraveny obhospodařovat prostor od 15 až po 140 metrů čtverečných. Kompletní produktovou řadu solárních panelù můžete zhlédnout na oficiálních stránkách.

Teplovzdušné i kombinované solární panely

Solární panely SolarVenti máte možnost vybírat v mnoha variantách – klasické teplovzdušné, teplovzdušné atypické a solární panely kombinované. Příležitost prohlédnout si systém SolarVenti máte možnost ve vzorkovně ve Svitavách či jako návštěvníci výstavy infoTHERMA 2012. Ta proběhne od 16. do 19.1. v Ostravě. Pro více informací o SolarVenti stačí navštívit oficiální stránky www.solarventi.cz.

Související příspěvky

Vytápění, větrání a klimatizace rodinných domů

redakce

Vrtání do již připravené a zateplené fasády má svá specifická pravidla, celá čtvrtina Čechů se jimi neřídí

redakce

Jaké výhody svým majitelům přináší zimní zahrada

redakce

1 komentář

Blanka 3. 9. 2015 at 13:05

No, kdybychom na to měli, určtě bychom šli toutot formou ohřevu vody do otopné soustavy, máme ji dost velkou a možná by to vyhřálo i celý dům, ale to bychom se museli poradit s nějakými odborníky http://www.2kenergy.cz/novinky/ohrev-vody-sluncem-a-dalsi-moznosti-30.html tady se o tom hezky píše.

Diskuze je uzavřena.