DŮM

Nyní je ideální čas pro opravy plochých střech

Ploché střechy a jejich izolační materiály podléhají velkým vlivům okolního prostředí. Vnější vlivy působí na ploché střechy velkou silou a materiály jsou náchylné k drobným i větším poruchám. Jestli se i na vaší ploché střeše objevují známky poškození (praskliny, trhliny), nyní je nejvhodnější doba k jejich opravě. Pro opravu míst na ploché střeše existuje mnoho prostředků.

 

Asfalt už není nejúčinnější

Možná si také myslíte, že na opravy prasklin a trhlin plochých střech je jediným nejúčinnějším prostředkem asfalt. Tak tomu skutečně bývalo, ale v dnešní době je situace zcela jiná. Existují totiž prostředky, které mají až 5x delší životnost a odolnost, než právě asfalt. Přesně takové produkty nabízí například společnost Tauris Plus. Společnost Taurisplus se totiž soustředí na drobné opravy poškozených míst plochých střech pomocí hydroizolace na bázi polymeru. Mnohdy jste asfaltem museli opravovat poškozená místa každý rok pořád dokola. To se vám s hydroizolací od Tauris plus už nestane.

 

Záruka kvality a odborného provedení

Tekutá hydroizolace, se kterou provádí Tauris plus drobné opravy zatékání a utěsnění plochých střech, pochází z dílny kvalitního německého výrobce. Aplikaci provádí skupina profesionálních a zkušených pracovníků. Díky tomu je možné na všechny opravy touto technologií, prováděné firmou, dát až 15 let . Stačí pouze společnost kontaktovat a objednat si její služby při opravě. Ani počasí nemůže zastavit opravu. Tekutá hydroizolace na bázi polymeru, se kterou pracuje Tauris Plus se totiž dá aplikovat i na mokrý povrch a opravu lze provést i za deštivého počasí ! Tato vysoce kvalitní tekutá hydroizolace totiž vytvrzuje za pomocí vzdušné vlhkosti ! Tuto možnost nabízí Tauris plus, jako jediná společnost na našem trhu. Tauris Plus dokáže opravit veškerá problémová napojení či detaily na střeše, různé průniky střešní krytinou, žlaby, odtokových otvorů na střeše a mnoho dalších míst. Tekutá hydroizolace, je vhodná jak pro venkovní plochy, tak i pro vnitřní izolaci, např.pro koupelny nebo pro mokré místnosti a sklepní prostory.

 

Kompletní informace naleznete na www.taurisplus.cz.

 

 

Související příspěvky

Kvalitní kotel, čerpadla nebo obklady? Víme kam pro ně!

redakce

RECIFA a. s. společně se společností HELUZ uspěly na veletrhu Země živitelka 2012

redakce

Kupovat „zaručeně česká okna“ se vyplatí

redakce