DŮM

Kvalitní okna a dveře ochrání váš dům nejen před úniky tepla

V současnosti je při nákupu nových oken a dveří do domácnosti hleděno především na jejich tepelně-izolační účinky. Mnoho z nás zapomíná, že okna i dveře plní spoustu dalších funkcí a při jejich výběru bychom měli porovnávat také ostatní parametry. Okna a dveře musí být také dostatečně odolná proti násilnému otevření. Musí být vybaveny kvalitním kováním, aby byla jejich obsluha pro uživatele pohodlná. A také musí být dokonale utěsněné i proti protékání vody. To všechno jsou parametry, které by se měly při výběru okna porovnávat.

 

Kde se vyrábí plastová okna a dveře vysoké kvality?

Chcete nakupovat nová plastová okna a dveře u výrobce, který splňuje všechna kritéria pro výrobu oken a dveří z plastu? Raději volíte stabilní a zkušené firmy před nezkušenými nováčky v oboru? Jestli ano, tak volte plastová okna a dveře od společnosti Oknoplastik s.r.o. Firma Oknoplastik s.r.o. je známa jako spolehlivý a kvalitní výrobce plastových oken a vchodových dveří již od založení v roce 2002.

 

Žádný nováček, ale zkušený matador

Firma má tedy dostatek zkušeností v tomto oboru a rozhodně není žádným nováčkem. Okna i vchodové dveře jsou vyráběny za použití nejkvalitnějších materiálů, které jsou zpracovány moderními technologiemi. Jedině tak může být dosáhnuto dokonalé výroby, což si společnost Oknoplastik naplno uvědomuje. Okna a dveře jsou také osazována kvalitním kováním, které zajistí snadné otevření zevnitř pro majitele a složité zvenčí pro zloděje.

 

Nemusíte vybírat pouze plastové výrobky

Společnost Oknoplastik ale není pouze výrobcem kvalitních plastových oken a dveří. V jejich sortimentu dokonce můžete najít také dřevěná okna. I pro výrobu těchto oken jsou vybírány materiály nejvyšší kvality. Je také hleděno na kvalitu skel. Skla v dřevěných i plastových oknech dokáží skvěle odolávat i extrémně náročným vlivům z vnějšího prostředí.

Kompletní informace a sortiment naleznete na www.oknoplastik.cz.

 

Související příspěvky

Bojíte se, že letos na vytápění zase zaplatíte více peněz?

redakce

Rodinné domy v Praze? Na nic nečekejte a investujte do nového

redakce

Proč byste měli přemýšlet o výměně vchodových dveří za bezpečnostní?

redakce

1 komentář

Tom 27. 1. 2021 at 19:01

Tak o této firmě slyším poprvé. My už máme okna i dveře naštěstí vybrané i namontované. Nechali jsme si je udělat od Pramos https://www.pramos.cz/dvere/ , protože jsme od nich dostali nejlepší cenovou nabídku. Měli vše i celkem rychle přichystané a pak nám to i namontovali, takže jsem se na oknech a dveřích nemusel nijak podílet 🙂 .

Diskuze je uzavřena.