DŮM

Certifikace pasivního domu zdarma!

O pasivních domech se velmi často mluví, ale mnohem méně se pasivní domy staví. Právě proto se firma Kalksandstein CZ s.r.o.  rozhodla všechny stavitele pasivních domů podpořit. Jste klientem společnosti Kalksandstein? Tak pokud splníte podmínky certifikace pasivního domu u PHI Darmstadt, zajistí Vám firma Kalksandstein CZ s.r.o. certifikát dle PHPP zdarma. Samozřejmostí je spolupráce s předním světovým výrobcem oken, firmou Internorm.
 

Co je vlastně pasivní dům?
Pasivní domy jsou budovy, u kterých roční měrná potřeba tepla na vytápění nepřesahuje 15kWh/(m2a). Pasivní domy mají pouze teplovzdušné vytápění s rekuperací tepla a vynikají špičkovými parametry tepelné izolace. Pasivní domy mají zpravidla také velmi těsné konstrukce. Stavba pasivních domů je velmi náročná a nasvědčuje tomu i fakt, že za posledních několik let dosáhl certifikátu pouze jediný dům v ČR. 

 
K čemu certifikát je?
Certifikát prokazuje a s vysokou autoritou konstatuje, že se jedná o mimořádně kvalitní dům. Díky tomuto certifikátu se také mimořádně zvyšuje cena nemovitosti na trhu. Pro klienta je certifikát hlavně zárukou, že jeho dům je opravdu pasivní a nejedná se o „Český pasivní dům“ s úplně jinými parametry. Pakliže se chcete dozvědět o pasivních domech více, bude probíhat diskuze, která pomůže také veřejnosti, ujasnit si jednotlivé pojmy.

Pro více informací neváhejte a navštivte oficiální stránky www.kalksandstein.cz, nebo kontaktujte specialisty z firmy Kalksandstein CZ s.r.o., kteří Vám určitě ochotně zodpoví všechny Vaše otázky.

Společnost Kalksandstein CZ s.r.o. certifikovala v roce 2009 první pasivní dům u Passivhausinstitutu Dr. Wolfganga Feista v Darmstadtu!

Tento dům je zatím stále jediný „Qualitätsgeprüftes Passivhaus v ČR.

www.kalksandstein.cz

 

 

Související příspěvky

Čerpadla Grundfos jsou naprostou špičkou ve svém oboru

redakce

Co nesmí chybět žádnému kutilovi

redakce

Nejen praktická a levná, nýbrž i okrasná zábradlí od Alzabradli.cz

redakce