BYT

Sexy tvary sprchových koutů

 

I sprchový kout může být elegantní a vkusný

Tvrzení, že sprchový kout je jen levnou variantou do malých koupelen už dávno neplatí. Sprchové kouty se mohou stát pravou okrasou každé koupelny. Stačí jen správně vybrat druh a velikost. Moderním sprchovým koutům totiž elegance rozhodně nechybí. Ovšem abyste dokázali správně vybrat, musíte hledat u takových prodejců, kteří se na oblast sprchových koutů a vybavení do koupelen specializují. Jen stabilní a specializovaní prodejci vám dokáží nabídnout širokou nabídku těch nejlepších koutů.

 

Levnákoupelna.cz nabízí elegantní modely koutů za skvělé ceny

Jedním z nejspolehlivějších prodejců vybavení do koupelen je specializovaný e-shop Levnákoupelna.cz. v oblasti vybavení do koupelen nabízí opravdu kompletní sortiment výrobků. Zejména kategorie sprchových koutů je vybavena velmi pestrým sortimentem. Sprchové kouty jsou zde rozděleny do kategorií podle tvarů a velikostí. Vybírat tedy můžete sprchové kouty čtvercové, čtvrtkruhové, obdélníkové nebo pětiúhelníkové.

 

Unikátní akce na sprchový kout čtvrtkruhový s mramorovou vaničkou Eterno G

Levnákoupelna.cz se snaží pro své zákazníky vždy připravovat výhodné nabídky za akční ceny. v současnosti připravila společnost akční nabídku na sprchový kout čtvrtkruhový s mramorovou vaničkou Eterno G. V akční ceně jej nyní pořídíte za 6 990Kč. Jedná se o sprchový kout ve čtvrtkruhovém tvaru s rozměry 90x90cm. Je vybaven dvoudílnými posuvnými dveřmi z čirého skla, které jsou osazeny v profilech z leštěného hliníku. Velmi elegantní dojem z tohoto sprchového koutu upevňuje ještě nízká vanička z litého mramoru. Ta působí velmi luxusním dojmem a navíc je odolná. Pro tento sprchový kout je doporučeno osadit některou z masivnějších sprchových hlavic. Můžete také samozřejmě vybrat na Levnákoupelna.cz. Pokud byste si s výběrem nevěděli rady, na stránkách najdete také odborné publikace e-booků, které se výběru sprchových koutů týkají. Odborné e-booky najdete zde.

 

Kompletní sortiment vybavení do koupelen najdete na www.levna-koupelna.cz.

 

Související příspěvky

Praktickým pomocníkem v předsíni je zajisté věšák

redakce

Kvalitní zahradní krby – zahradní krby na míru

redakce

Matrace nemusí být drahá, aby uspokojila vaše potřeby

redakce