DŮM

Garážová vrata od profesionálů

Představte si krásný nově zhotovený dům nebo po značné fasádní rekonstrukci a váš pohled náhle spočine na nepěkně vzhlížející garáži. Garážová vrata jsou vizitkou každého domu stejně jako vchodové dveře nebo okna či trávník na vašem pozemku. Garážová vrata Lomax jsou na českém trhu již několik let a ze současného hlediska poměr cena a kvalita se řadí mezi prioritní dodavatele a výrobce na českém trhu. Navštivte internetové stránky společnosti a seznamte se s jejich nabídkou podrobněji.

 

Garážová vrata Lomax

Společnost Lomax nabízí všem klientům a zájemcům o vrata a brány dokonalé zázemí a zároveň optimální podmínky pro nákup kvalitního sortimentu. Při výrobě se myslí jednak na funkčnost a bezproblémový chod vrat, ale i na celkový vzhled, snadnou instalaci i následné užívání. V nabídce společnosti se nachází hned několik typově odlišných variant vrat. Už se nemusíte omezovat pouze na katalogovou nabídku. Nyní se stáváte návrháři vy.

 

Garážová vrata na míru

Ano, návrhářem je každý klient, jelikož se u společnosti setkáváme s individuálním přístupem. Garážová vrata na míru nejsou ničím neobvyklým. Domy a jejich projektová dokumentace mnohdy předkládá zajímavá a atypická řešení vstupu do garážových prostor, proto se zde setkáváme s touto službou. Vybrat si můžete například posuvná vrata, průmyslová vrata, nebo sekční či dokonce rolovací garážová vrata.

 

Sekční garážová vrata Lomax

Sekční garážová vrata Lomax jsou nejoblíbenějším a nejpoužívanějším sortimentem, který se skládá z několika sekcí. Torzní pružinové tyče šetří prostor, jelikož se vrata zasouvají pod strop. Stejně oblíbená jsou i posuvná vrata podél stěny, které lze využívat i pro průchod jen při částečném otevření, což příjemně navyšuje komfortní užívání. Nahlédněte do sekce garážová vrata ceník a seznamte se s nabídkou společnosti Lomax.

Související příspěvky

Satjam rozšiřuje okapový systém Niagara

redakce

Vaše parapety rozkvetou

redakce

Jak zjistit, jestli revitalizace bytových domů nebude jen zbytečnou investicí společných peněz?

redakce