DŮM

Proč se rozhodnout pro montované domy

Na samém počátku realizace svého nového bydlení stojíte před nelehkou otázkou, která se stává zásadní pro další pokračování vašeho životního příběhu. Rozhodnout se pro klasický rodinný dům, nebo jít do panelového bytu okamžitou možností se nastěhovat? A co když vám řekneme, že je ještě další skvělá možnost, jak se dostat s cenou níže a při tom si zachovat všechny výhody spojené s užíváním vlastního pozemku. Montované domy jsou každým rokem stále populárnější, jelikož se zjišťuje, že se v nich dá bez jakýchkoliv problémů bydlet i celý rok.

Žádní sousedé přes chodbu a výstavba nezabere více jak několik týdnů. Montované domy jsou postaveny tak, aby byly ihned obyvatelné. Mají své vytápění, elektrické rozvody, toaletu, kuchyň i koupelnu a navíc vás ochrání i před zimou, deštěm nebo parným létem. Podívejme se, co vše nabízejí montované domy od společnosti Hobbytec.

 

Jaké výhody montované domy přinášejí

Montované domy od společnosti Hobbytec přinášejí nesporné výhody s ohledem na zkrácenou dobu výstavby. Díky tomu skvěle zapadají do moderní představy o rychlém plnění cílů bez zbytečného otálení. Od zahájení realizace to netrvá déle než několik týdnů a vaše rodina bydlí. Kromě toho se ihned na samém počátku dozvíte přesnou cenu, která se nikterak nenavyšuje. Do dvou měsíců je tak vše hotové a vy dostáváte klíče. Montované domy se zhotovují suchou cestou, nikde nenaleznete žádné materiály nasáklé vodou.

Montované domy mají i další pozitiva

Mezi další výhody patří elektrické a vodoinstalatérské sítě, které jsou samozřejmě zahrnuty v ceně domu. Nemusíte tak nic vymýšlet a o vše se postará stavařská společnost ve svém návrhu a následné realizaci. Získáte tak plně funkční dům od světel až po odpadní potrubí napojené na kanalizaci. Montované domy splňují vše, co mají nízkoenergetické stavby mít. Jejich celoroční provoz je tak nejen možný, ale rovněž i ekonomicky hospodárný.

Pokud vás tato nabídka montovaných domů oslovila, navštivte internetové stránky na adrese https://www.hobbytec.cz.

Související příspěvky

Velmi elegantní zastínění interiéru

redakce

Výhody točitého schodiště od společnosti Equipe

redakce

Nábytek na zakázku od UNIS-N – taková nabídka se neodmítá

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.