DŮM

Základem kvalitních plastových oken jsou kvalitní profily

 

Každý výrobce plastových oken ví, že základním předpokladem pro výrobu kvalitních plastových oken jsou kvalitní plastové profily. Přestože to výrobci ví, mnohdy raději nakupují méně kvalitní druhy profilů, které je vyjdou levněji. Toto šetření se pak promítne v celkové kvalitě oken i v jejich tepelné izolaci. Při výběru výrobce plastových oken volte pouze společnosti, které využívají kvalitní profily.

 

Nedroplast kvalitní profily určitě využívá

Velmi uznávanou společností, která vyrábí plastová okna z velmi kvalitních profilů, je firma Nedroplast. Pro výrobu oken totiž využívá německých plastových profilů KÖMMERLING. Tyto profily jsou známy svou kvalitou a odolností. Můžete si vybrat, zda okna budete chtít vyrobit z 5ti nebo 6ti komorových profilů. Nedroplast nabízí obě tyto varianty. Okna mohou být také osazena izolačními dvojskly, nebo dokonce izolačními trojskly. Záleží pouze na vás, jaký druh okna zvolíte.

 

Žádný tvar není překážkou

Díky tomu, že jsou plastová okna Nedroplast vyráběna z profilů KÖMMERLING, je také velmi pestrá jejich tvarová variabilita. Tyto profily totiž umožňují výrobu oken mnoha tvarů a designů. Samozřejmostí je výroba jednokřídlých a dvoukřídlých oken v mnoha velikostech. Ovšem v sortimentu nechybí ani trojkřídlé okenní sestavy. Vybírat můžete i okna netradičních tvarů, jako například lichoběžníky, oblouky, trojúhelníky a mnohé další. To vše najdete v sortimentu společnosti Nedroplast.

 

Kompletní informace o plastových oknech Nedroplast najdete na www.nedroplast.cz.

 

 

Související příspěvky

Nejste spokojeni s vašimi výdaji za vytápění?

redakce

Gaia Mobili od ASSO– nábytek jako rodinný klenot.

redakce

Bezúdržbový plot je plot plastový

redakce