DŮM

Lidická Alej nabízí jedinečné rodinné domy

Obec Lidice samozřejmě nejvíce proslavily události, které hýbaly s naší historií. Najdete zde také velké množství architektonických památek. Z těchto důvodů zde po dobu dlouhých 60-ti let byla vyhlášena stavební uzávěra. Až po uplynutí této dlouhé doby bylo na tomto území uděleno stavební povolení pro výstavbu 39-ti luxusních rodinných domů. Celý projekt nese název Lidická Alej.

 

Kdo stojí za vznikem projektu?

Za vznikem projektu Lidická Alej stojí developerská skupina Doma je Doma. Jedná se o jednu z předních developerských společností, která se soustředí na výstavbu novostaveb na území Prahy a Středočeském kraji. Právě díky svým zkušenostem a profesionálním přístupu ke každému projektu získala Doma je Doma možnost výstavby v takové lokalitě, jako jsou právě Lidice. Lokalita je výjimečná nejen svou historií, ale také snadným a rychlým přístupem do centra Prahy, což ocení především ti, kdo jsou v Praze zaměstnáni. Cílem této výstavby je zajistit novým rezidentům maximální pohodlí v krásných rodinných domech, v klidné a zajímavé lokalitě s dobrou dostupností do hlavního města. V samotné lokalitě je kompletní občanská vybavenost.

 

Jaké domy se zde staví?

Celkový počet rodinných domů v projektu Lidická Alej se zastaví na počtu 39. Domy budou rozděleny do dispozic 4+kk a 5+kk a můžete vybírat z pěti specifických typů domů. Tyto rodinné vilky jsou uspořádány do sítě ulic tak, aby tvořily souvislý a promyšlený celek. Každý dům má vlastní zahradu a jedno nebo dvě parkovací stání (počet lze po domluvě upravit). Architektonické řešení staveb je na nejvyšší úrovni. Projekt také získal ocenění – Realitní projekt roku 2011 – cena architektů. Pokud máte zájem o koupi, rozhodně neváhejte příliš dlouho. Většina domů již svého majitele má.

 

Pokud máte zájem i o další novostavby na území Prahy a jejího okolí, můžete navštívit stránky prahanovostavby.cz. Zde najdete ucelenou nabídku bytů i rodinných domů od zkušených developerů i od skupiny Doma je Doma.

Související příspěvky

REAL SPEKTRUM nabízí řešení pro vaše bydlení

redakce

Bydlení na celý život vybírejte pečlivě

redakce

Podlahy do dětského pokoje

redakce