DŮM

Nový systém posuvných dveří VEKASLIDE

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Posuvné systémy, potažmo posuvné dveře obecně zajišťují možnost skutečně velkorysé úpravy domu. Kromě toho, že jejich pouhým umístěním dům bezpochyby designově povznesete, můžete podobnou úpravou docílit rovněž bezbariérového propojení přístupu z interiéru do venkovního prostoru, jímž může být zahrada, terasa nebo třeba jen obyčejný balkon…

I pro straší domy

Díky profilům od společnosti VEKA a jejímu propracovanému programu posuvných dveří je takováto úprava reálná i pro starší domy a to bez větších stavebních úprav. Perfektní přizpůsobení různorodým rozměrům a individuálním požadavkům je u této společnosti již dávno samozřejmostí, stejně tak kompletní spektrum typů konstrukcí.

Nový revoluční systém přináší řadu výhod

Společnost VEKA AG v současné době přichází na český trh s novým systémem pro zdvižně posuvné dveře VEKASLIDE, který má znatelně lepší vlastnosti než dosavadní systém HST.

V nabídce jsou dva základní způsoby posuvných dveří, a to způsob HS a PSK. HS, zdvižně posuvné dveře, se zákazníkům nabízejí a instalují především v případě, je-li třeba manipulovat s velkými tabulemi skla. Pro balkonové dveře a menší průchody volíme PSK, paralelní posuvné vyklápěcí dveře. Pohyblivá křídla se v tomto případě jednoduše vyklopí, následně pohybují po kolejnici a posunou stranou.

Variabilita provedení

Systém VEKASLIDE je vyráběn v pěti základních schématech dělení a otevírání a je možné ho mít v několika rozměrech, a to až do šířky 6,5 metrů a výšky 2,6 metrů. Posuvná křídla mohou být široká až 3 metry. Moderní design stavby tento systém rozhodně neohrozí, vyrábí se totiž v elegantně štíhlé podobě. Jeho tvarování odpovídá standardnímu designu okenních systémů VEKA, stejně tak barevné provedení rámové konstrukce.

Imitace dřeva a mnohem více

Pokud vás již omrzela klasická bílá, jednostranně i oboustranně barevná varianta standardní nabídky opět není pouhou fantazií. Nabídka společnosti momentálně čítá kolem čtyřiceti barevných odstínů, od oblíbených imitací dřeva až po pastelové barvy, a jistě naplní představy i těch nejnáročnějších zákazníků.

Účinná izolace

Tento systém nezaostává ani v oblasti izolačních vlastností. Zdokonalené těsnění posuvných prvků je předpokladem pro dosažení velmi příznivých hodnot vodotěsnosti a spárové průvzdušnosti výrobků. V souladu s firemní strategií budou všechny hlavní profily nového systému samozřejmě vyráběny zásadně s tloušťkou vnějších stěn ve třídě A podle ČSN EN 12608. Pokud si přimyslíme ještě vyměřené výztuže a důmyslnou konstrukci, získáme představu stabilních a bezpečných velkoplošně zdvižných posuvných dveří. A to je přesně to, co je pro společnost VEKA AG samozřejmostí. Přináší skutečně významné zvýšení kvality v segmentu nejen svým koncovým zákazníkům, ale především svým partnerům, mezi nimiž jsme i my.

Proto neváhejte, řekněte ano posuvným systémům a svěřte se do rukou společnosti BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o.

Kontaktní informace najdete na www.bohemiaplast.cz.Související příspěvky

Přemýšlíte v létě nad zimou?

redakce

Vybíráme garážová vrata

redakce

Peletová krbová kamna COLA u mě za 1

redakce