Search

Chcete zdravé bydlení – v tom případě opusťte svůj zděný dům

V dnešním moderním světě plném chemikálií, negativně působících látek, špatném vzduchu a znečištěném prostředí je každý kousek země žijící po vzoru zdravého životního stylu ceněným majetkem. V životní honbě upřednostňujeme peníze a jejich úsporu nad vlastním zdravím.

Budeme raději jíst levnější jídlo, jen aby se naše peněženka příliš nenaklonila a žít v zaplísněných domech ze strachu udělat důležitý krok směrem k výstavbě nového domu. Montované domy ze dřeva se při tom dají pořídit za velice sympatickou cenu a poskytnout vám přesně to, co celá vaše rodina hledá. Příjemné klima, úsporné bydlení a nízkou energetickou náročnost.

 

Špatný vzduch v montovaných domech nenaleznete

Vydýchaný vzduch v místnostech panelákového domu je celkem standardní a známá věc. Dokud neotevřete okna, tak se prostě nic nezmění. Montované domy ze SIP panelů jsou úplně jiné a díky svým unikátním vlastnostem dokážou dýchat a zároveň neodvádět teplo pryč z domu. Zajistit si zdravé bydlení není těžké, stačí se jen rozhodnout a ochránit své nejbližší.

Nejrizikovější skupinou pak bývají děti a senioři. Rozvinutá alergie může být následkem dlouho přehlížené plísně a nezdravého vzduchu v panelákových bytech. Dřevostavby jsou z tohoto ohledu velkou šancí na vysvobození. Pojďme se podívat i na další výhody montovaných domů ze SIP panelů společnosti Hobbytec.

 

Výhody montovaných domů ze SIP panelů

Montované domy ze SIP panelů jsou určené k celoročnímu bydlení. Celá výstavba podléhá pouze suchému procesu výstavby, takže odpadá nutnost čekání na vymrznutí, jak je známé u klasického zděného domu.

Realizace stavby netrvá déle jak 8 až 12 týdnů a po svém ukončení je ihned obyvatelná. Důmyslný systém snižuje počet spojů a spár svým celistvým tvarem bez přerušování. Jednotlivé stěny se pospojují a kromě dveřních a okenních otvorů se zde nesetkáte s jedinou spárou. Tepelné mosty v této stavbě nemají jedinou šanci, teplo zůstává uvnitř pokojů a nikde nedochází k nežádoucí cirkulaci vzduchu.

Dokonce si na panelech nepochutnají škůdci či hmyz a v interiéru se nedaří ani plísním.

Podpořte svůj zájem o zdravé bydlení návštěvou společnosti Hobbytec na stránkách www.hobbytec.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *