TIPY

DECENTNÍ EFEKT PRO VAŠI STĚNU

Výběr vypínačů a zásuvek se řídí nejen technickými parametry, ale svou roli hraje také design. Zádrhel ovšem může být v tom, že zrovna váš vybraný styl vypínače nebude materiálem či barvou rámečku úplně vyhovovat potřebám interiéru. Řada DECENTE však jasně ukazuje, že výběr může být skutečně široký.

 

Nadčasová důmyslnost

Jasné a čisté linie, ty na první pohled vystihují vizáž kolekce DECENTE. „Elegantní a přitom jednoduchý tvar této řady umí doladit stěny různých stylů moderních interiérů. Vše podtrhuje mírné odsazení od zdi, které působí nadčasovým 3D efektem,“ uvádí Ing. Martina Obadalová, vedoucí marketingu družstva OBZOR, českého výrobce designových vypínačů a zásuvek.

 

Rámeček čtyřikrát jinak

skleněný rámeček DECENTE ve smetanově bílém odstínu

Vypínače a zásuvky DECENTE jsou okázalé nejen tvarově, pozornost si zasluhují především jejich rámečky. „Materiálové možnosti rámečků DECENTE jsou opravdu široké. Výběr zahrnuje ušlechtilé materiály jako sklo, dřevo, kov, ke kterým se nově přidal ještě beton. Celkově tedy řada umí splnit sebemenší designové požadavky bytových prostor,“ komentuje Ing. Martina Obadalová a pokračuje: „Skleněné rámečky se vyrábí z čistého skla, na které se zespodu nanáší vrstva barevného laku s vysokou odolností vůči otěru i dalšímu poškození. Odstíny barveného skla jsou jemně pastelové i syté, a dokonce mohou mít i zrcadlový efekt. Kdo se však obává otisků prstů na rámečku, pro toho je určeno sklo s matným povrchem.

 

 

dřevěný rámeček MDF mahagon s krytkou v odstínu titan

Dřevo je populárním materiálem na chatách, roubenkách i v městském bytě, nesmí proto chybět ani u vypínačů. „U rámečků DECENTE se jedná o MDF desku s přírodní dýhou, jejíž povrch je upraven lakováním, nehrozí tak žádné kroucení a materiál zůstává pevný. Kouzlo stromových vláken nabízí odstíny dubu, ořechu a mahagonu,“ říká Ing. Obadalová z OBZORU.

 

 

 

zásuvka s kovovým rámečkem DECENTE v odstínu nerez

 

 

Další materiálovou možností je kov. „Lesklý kovový rámeček v odstínech hliníku nebo nerezu ocení zejména milovníci minimalismu,“ podotýká Ing. Martina Obadalová.

betonový rámeček řady DECENTE s charakteristickými póry

 

 

Novinkou na rámečcích vypínačů a zásuvek DECENTE je beton. „Tento industriální materiál je sice primárně určen pro hrubou stavbu, ale my jsme se rozhodli využít jeho struktury pro výrobu rámečků. A můžeme říct, že jsme prozatím jediní, kteří beton pro tento účel využívají. Každý kus je ručně vyráběný a tím i originální stavbou a počtem přirozených pórů na povrchu. Materiál je také voděodolný i UV stabilní,“ říká o betonu Ing. Obadalová z OBZORU.

 

Více možností v jednom rámečku

čtyřnásobný skleněný rámeček DECENTE se zásuvkami v kovově šedé barvě

 

Do rámečku DECENTE však nepatří jen vypínače a zásuvky. Mohou krášlit i další elektro zařízení domácnosti jako např.: žaluziové ovladače, modulové zásuvky či termostaty.

Kromě toho rámečky řeší také otázku estetiky i praktičnosti díky vícenásobným rámečkům, do kterých usadíte více přístrojů domovní elektroinstalace. Možnosti kolekce tady končí až u pětinásobného počtu u všech materiálů, přičemž však nelze zaměnit vícenásobné rámečky pro vodorovnou a svislou montáž.

 

Převlékejte rámečky s krytkou!

Pokud pro vás rámečky v jednom odstínu či materiálu přestanou být atraktivní, zkuste je jednoduše vyměnit za zcela nové. „U kolekce DECENTE si zákazník může změnit rámeček i krytku dle svých designových potřeb. Přičemž strojek vypínače nebo zásuvky zůstává na svém místě, není třeba kupovat nový,“ dodává Ing. Martina Obadalová z OBZORU.

Více na www.domovnivypinace.cz.

Související příspěvky

Jaké skříně budou dokonale pasovat do každého interiéru? Jedině vestavěné!

redakce

Z našich produktů vybíráme: Recepce

redakce

Smaltované tabule jako originální dárek pro vaše blízké

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.