DŮM

5 věcí, které nesmí chybět ve vaší ložnici

Ložnice je jednou z nejoblíbenějších místností, kde můžeme odpočívat, užívat si chvíle volna a lenošit. Aby se vám ale relaxovalo co nejpohodlněji, inspirujte se našimi 5 tipy na věci, které vám ve vaší ložnici nesmí chybět!

 

1. Kvalitní povlečení

Také milujete povalování se v peřinách? Skvělý pocit si můžete užívat mnohem intenzivněji, pokud si pořídíte kvalitní a jemné povlečení, které vás nebude nikde škrábat nebo tlačit. Nejoblíbenějším materiálem je bavlna, vysoce kvalitní je i satén, který se ve většině případů ani nemusí žehlit. Pokud hledáte povlečení, které vás hezky zahřeje, volte flanelové povlečení.

 

2. Velká šatní skříň

Ženy si rády dlouze vybírají, co si na sebe obléknou, prohlíží se v zrcadle a zvažují, který outfit nakonec vyhraje. I kvůli tomu byste si do vaší ložnice měli pořídit opravdu velkou šatní skříň, do které se vleze veškeré vaše oblečení. Pokud máte v ložnici málo místa, bude se vám hodit prostorná komoda, která může sloužit i jako televizní stolek.

3. Zrcadlo

Ať už pro to, abyste se mohli dobře prohlédnout ze všech stran, nebo jste do pokoje přizvali více světla a slunečních paprsků, bude se vám do ložnice hodit velké zrcadlo. Umístit si jej můžete na dveře šatní skříně, na stěnu nebo si vybrat z mnoha druhů samostatně stojících zrcadel, která slouží i jako dekorační prvek ložnice.

 

4. Aromalampa

Klidnou relaxaci vám může zajistit příjemná hudba nebo i krásná uvolňující vůně. Tu si můžete užívat prostřednictvím aromalampy, do které nakapete pár kapek vonné esence nebo využijete vonné vosky. Aromalampu si můžete umístit na komodu, televizní stolek nebo na polici, pozor si však dejte na to, abyste ji nepokládali na váš noční stolek, silná vůně by vám mohla zapříčinit nekvalitní spánek.

5. Kvalitní postel

Postel je dominantou vaší ložnice. Trávíte v ní mnoho času, a právě proto byste na ní určitě při jejím pořizování neměli šetřit. Kvalitní postel vám vydrží i několik desítek let, bude pevně stát na zemi, nikdy nebude vrzat nebo se hýbat. Kvalitní postele si vyžadují větší investici, brzy se vám ale peníze v podobě vydatného spánku vrátí.

Dbejte na to, aby se vám ve vaší ložnici krásně odpočívalo a dopřejte si kvalitní doplňky, které udělají vaši ložnici harmonickou.

Související příspěvky

Designová i vysoce funkční pastová okna

redakce

Teplená izolace, která funguje

redakce

Lidická Alej nabízí jedinečné rodinné domy

redakce

1 komentář

Ivanka082 31. 1. 2022 at 1:22

My máme v ložnici skoro tak velký bordel, jako byste našli na úřadě. Třeba jsem naposledy hledala manželovy akordy a našla jsem místo toho jeho rodný list. Prostě věci, které patří na úplně jiné místo a najednou je najdete u nás v ložnici. No to jsou mi to ale věci.

Odpověď

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.