DŮM

Kvalitní vinylové podlahy Amorim Premier REAL

Vinylové podlahy patří mezi nejkvalitnější podlahové krytiny a mezi zákazníky jsou stále oblíbenější. Mezi jejich přednosti patří vysoká odolnost proti mechanickému poškození, voděodolnost, dlouhá životnost, barevná stálost, antialergický i antistatický povrch, který je navíc snadno udržovatelný a protiskluzový. Vedle praktických parametrů vynikají vinylové podlahy i svým vzhledem. Stálé dekory mnohdy velmi věrně imitují tradiční podlahové materiály, tedy dřevo a kámen.

Vinylové podlahy portugalského výrobce Amorim se řadí mezi nejkvalitnější podlahové krytiny svého druhu. Luxusní podlahové dílce PremierREAL jsou vyráběny moderními technologiemi, zejména inovativní technologii Corktech, která naplno využívá přírodní vlastnosti korku. Výsledkem je vícevrstvá struktura podlahy, která kombinuje tepelnou izolaci a omezení kročejového hluku s krásným a vysoce odolným povrchem.

Amorim PremierREAL patří mezi plovoucí vinylové podlahy se zámkovým spojem Corkloc®, který zajišťuje rychlou a snadnou pokládku. Výrobce nabízí 20 různých dekorů dřeva a kamene.

Široká nabídka dekorů a vysoká kvalita provedení uspokojí požadavky i velmi náročného klienta. Vinylová podlaha Amorim PremierREAL je zároveň i dobrou ekologickou volbou. Podlaha neobsahuje škodlivé ftaláty a můžete ji tak bez obav použít i v domácnosti s malými dětmi. Díky vysoce odolnému materiálu najde uplatnění i v komerční sféře. Zárukou kvality je i samotná záruka výrobce, kterou pro bytové prostory poskytuje na 25 let a pro komerční prostory na 15 let.

Světlejší dekor borovice kouřové se hodí nejen do jídelního koutu.

Dekor dubu laděný do šedých odstínů se hodí do každého moderního interiéru.

Dekor tmavé břidlice se podobně jako další kamenné dekory hodí do koupelen, kuchyní, předsíní, chodeb nebo například do moderních kancelářských prostor.

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.supellex.cz/

Související příspěvky

PVC podlahu lze využít v každém prostoru, jaké jsou její hlavní výhody?

redakce

Čas topení v domácnostech se neúprosně blíží

redakce

Jaké osvětlení vybrat do garáže?

redakce