Search

Výběr schodů do svého domu, každý to nezvládne

Schodiště patří k neodmyslitelnému prvku rodinných domů s funkční a estetickou podstatou. Jejich výběr není vůbec jednoduchý a bývá opředen mírnými až středně obtížnými komplikacemi. Po vzhledové stránce musí skvěle zapadnout do předpřipraveného interiérového konceptu a nenásilnou formou poskytnout bezpečný symbol spojující jednotlivá podlaží. Navíc je nutné, aby se vám líbilo a vešlo se do finančních možností připraveného rozpočtu. Na trhu se nejčastěji objevují například celodřevěná schodiště, nebo hojně vyhledávaná točitá. Při návrhu a následné výrobě lze použít rozličných materiálů a designových ozdob v podobě zámečnického kování.

 A3-1000

Nejčastěji používaný materiál na schodiště

Při výrobě schodišť se nejčastěji využívá dřevo a kov. Tato kombinace vytváří stylovou atmosféru, která je vhodná jak do starších rekonstruovaných domů, tak i pro novostavby. Hlavní předností celodřevěného schodiště je odolná povrchová úprava. Sympatickou a zároveň žádanou kombinací s dřevěněným materiálem je sklo. To vytváří nadstandardní přínos svěží elegance.

V interiéru se mnohdy objevují i celokovová schodiště, která se doplňují o další atributy, jako je sklo a tím se vytváří smyslné sloučení rozdílných materiálových variací. Kovové schodiště se vyznačuje zvýšenou odolností, proto se jeho vlastností využívá i v exteriérech.

 

Společnost Equipe

V případě vašeho zvýšeného zájmu o určitý typ schodiště se nebojte kontaktovat specialisty zabývající se komplexním přístupem k této specifické stavební oblasti. Společnost Equipe patří mezi vysoce kvalifikované týmy, který se díky svým zkušenostem dokáže o celou realizaci postarat od prvotního návrhu. Nechte si vypracovat nezávazný návrh od firmy, která schodiště vyrábí, montuje a následně se o své klienty stará v podobě rychlého a účinného servisu. Všechny služby jsou nabízené pod jednou střechou.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *