Search

Zimní zahrady HOBBYTEC nyní s ještě větším výběrem

Koutek pro relaxaci, klidná kancelář, prostor pro popíjení kávy s přáteli nebo splněný sen každého milovníka květin – tím vším mohou zimní zahrady být. A díky moderním technologiím a postupům lze každému domu přizpůsobit zimní zahradu přímo na míru, tak aby dokonale splynula se starší zástavbou.

Chcete-li ničem neomezený výběr a velkou spoustu inspirace, zamiřte pro zimní zahrady a pavilony k odborníkovi. Společnost HOBBYTEC se může pochlubit nejširší nabídkou zimních zahrad v ČR. Spolupracuje s mnoha českými i zahraničními dodavateli – nově například se španělskou společností C3 systems, která si svou prestiž vybudovala tvorbou profesionálních zimních zahrad a pergol pro luxusní hotely a vyhlášené restaurace. C3 systems dodává na trh neustále překvapující produkty. Jejich horkou květnovou novinkou je například Bioklimatická pergola s automatickou detekcí větru a deště a regulací teploty. Zní to jako utopie? A proč by ně? Vždyť už A. C Clarke řekl, že pokročilou vědu nelze odlišit od magie. Ale pojďme dále.

Zamilujte si pohodlí na dosah přírody

Zatímco dříve byly zimní zahrady spíše otázkou letních radovánek a v zimě svým návštěvníkům nabízely pouze nepříjemný chlad (tak důležitý pro přezimování orchidejí, kaktusů a jim podobných), moderní celoroční zimní zahrady se stanou prodlouženou rukou vaše bytu či domu po celý rok.

Při dobrém zateplení a izolaci jde skutečně o další plnohodnotnou místnost bez omezení užívání. Chcete si vychutnat vlahý letní večer pod širým nebem nebo se v zimě s šálkem horkého svařeného vína dívat na magické závěj sněhu blyštící se v prvním ranních paprscích? Levné zimní zahrady vám to umožní. Zprostředkují vám v dnešní době tolik potřebný kontakt s přírodou jdoucí ruku v ruce s pohodlím a odpočinkem.

Vyberte si z široké nabídky na www.hobbytec.cz nebo navštivte ukázková centra V Tehovci (Praha východ) nebo Sadové (Hradec Králové). Zaručeně budete spokojeni stejně jako tisíce zákazníků před vámi.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *