BYT

Umělý kámen už nemusí být pouze součástí kuchyní

Umělý kámen byl až donedávna znám především jako výborný materiál pro výrobu moderních pracovních desek nebo dřezů. přitom jeho možnosti ve výrobě a v uplatnění v domácnosti jsou mnohem širší. Mnoho firem, které umělý kámen zpracovávají ještě nedosáhla tak vyspělé výrobní technologie, aby mohla nabízet i jiné druhy nábytku. Naštěstí je tu společnost Duolit, která nabízí mnohem více.

 

Výrobní technologie Duolit s.r.o. je na vysoké úrovni

Zpracovat umělý kámen a vyrábět z něho nábytek rozhodně není jednoduché. Společnost Duolit je v oboru zpracování umělého kamene absolutní špičkou na našem trhu. Už dávno z umělého kamene nevyrábí pouze pracovní desky a kuchyňské dřezy. Díky investicím do výroby nyní Duolit nabízí mnohem více. Součástí nabídky mohou být celé kuchyňské sestavy, vestavěné skříně, koupelnový nábytek z umělého kamene, nábytek do komerčních prostor a mnoho dalších druhů nábytku. Stačí si jen vybrat svůj druh nábytku a kontaktovat firmu Duolit. Nábytek může být vyráběn i na zakázku.

 

Spolupráce architektonickým ateliérem zajišťuje dokonalé výsledky

Protože se jedná o velmi moderní materiál, velká většina z nás si nedokáže dokonale představit, jak bude nábytek z umělého kamene ladit s ostatním vybavením v domácnosti. Právě proto začala společnost Duolit s.r.o. spolupracovat s architektonickým ateliérem Ing. arch. Heleny Míkové. Díky této spolupráci si můžete nechat vypracovat kompletní návrh interiéru se všemi prvky z umělého kamene, které si budete přát. Návrh se nemusí týkat pouze obytných prostor, ale navrhovány mohou být také komerční prostory.

 

Kompletní nabídku nábytku i s fotografiemi naleznete na www.duolit.cz.

 

 

Související příspěvky

Proč byste měli přemýšlet o výměně vchodových dveří za bezpečnostní?

redakce

Prověřené systémy pro izolace dřevostaveb

redakce

Už víte jaké schodiště si vybrat?

redakce