BYT

Domovní vodoměrné šachty k připojení vodovodní přípojky

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Určitě jste se již setkali s problémem připojení vodovodní přípojky k Vašemu objektu a právě tento problém Vám může pomoci vyřešit vodoměrná šachta od firmy POOLONE.CZ. Taková domovní vodoměrná šachta totiž slouží k připojení vodovodní přípojky k hlavnímu vodovodnímu řádu mimo budovu. Jedná se o všechny místa, kde nelze vodoměr umístit do budovy anebo je celková vzdálenost budovy více než 10 metrů od hranice pozemku. Šachta je povětšině umístěna na neveřejném pozemku, těsně u hranice s pozemkem veřejným.

Z čeho je vodoměrná šachta vyrobena?
Domovní vodoměrná šachta je vyrobena z homogenních plastových polypropylénových desek o tloušťce zhruba 5 až 10mm. Ke svaření byla použita nejmodernější svařovací technika, jako je například uzavřená vodotěsná kruhová jímka. Samozřejmostí je i osazení šachty plastovým žebříkem nebo stupačkami, prostupy pro vodovodní potrubí a plastovým poklopem.

       


Od koho si vodoměrnou šachtu pořídit?
Nejlepším krokem je oslovení firmy POOLONE.CZ. Tato firma působí v oboru výroby nádrží již dlouhou řadu let, a to konkrétně od roku 2002. Není proto pochyb, že si za dobu své působnosti nasbírali mnoho zkušeností. Své výrobky začali následně v roce 2009 nabízet pod značkou POOLONE. V jejich sortimentu naleznete plastové jímky, septiky, vodoměrné šachty, plastové bazény, pískové filtry a další typy nadzemních nádrží. Nebojte se svěřit do jejich rukou, tito specialisté se o Vás dobře postarají.

Pro více informací navštivte oficiální internetové stránky www.poolone.cz.

Související příspěvky

Psací stoly jsou velmi využívanou součástí nejen v pracovnách

redakce

Svěží jarní povlečení od společnosti Matějovský je konečně tady!

redakce

Bydlení v Praze

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.