BYT

Domovní vodoměrné šachty k připojení vodovodní přípojky

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Určitě jste se již setkali s problémem připojení vodovodní přípojky k Vašemu objektu a právě tento problém Vám může pomoci vyřešit vodoměrná šachta od firmy POOLONE.CZ. Taková domovní vodoměrná šachta totiž slouží k připojení vodovodní přípojky k hlavnímu vodovodnímu řádu mimo budovu. Jedná se o všechny místa, kde nelze vodoměr umístit do budovy anebo je celková vzdálenost budovy více než 10 metrů od hranice pozemku. Šachta je povětšině umístěna na neveřejném pozemku, těsně u hranice s pozemkem veřejným.

Z čeho je vodoměrná šachta vyrobena?
Domovní vodoměrná šachta je vyrobena z homogenních plastových polypropylénových desek o tloušťce zhruba 5 až 10mm. Ke svaření byla použita nejmodernější svařovací technika, jako je například uzavřená vodotěsná kruhová jímka. Samozřejmostí je i osazení šachty plastovým žebříkem nebo stupačkami, prostupy pro vodovodní potrubí a plastovým poklopem.

       


Od koho si vodoměrnou šachtu pořídit?
Nejlepším krokem je oslovení firmy POOLONE.CZ. Tato firma působí v oboru výroby nádrží již dlouhou řadu let, a to konkrétně od roku 2002. Není proto pochyb, že si za dobu své působnosti nasbírali mnoho zkušeností. Své výrobky začali následně v roce 2009 nabízet pod značkou POOLONE. V jejich sortimentu naleznete plastové jímky, septiky, vodoměrné šachty, plastové bazény, pískové filtry a další typy nadzemních nádrží. Nebojte se svěřit do jejich rukou, tito specialisté se o Vás dobře postarají.

Pro více informací navštivte oficiální internetové stránky www.poolone.cz.

Související příspěvky

Kupovat „zaručeně česká okna“ se vyplatí

redakce

Pronájem bytu nemusí být stresující záležitostí. Jak si usnadnit hledání nové nemovitosti?

redakce

Psací stoly jsou velmi využívanou součástí nejen v pracovnách

redakce