BYT

Přivítejte jaro s novým zahradním nábytkem!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Jaro se nezadržitelně blíží a je tedy potřeba se pořádně připravit. Co přivítat jaro trochu netradičně a pořídit si na vaši zahradu zbrusu nový zahradní nábytek? Nyní máte možnost koupit extra odolný zahradní nábytek z exotických dřevin za super cenu!

Jak správně vybrat?

Při výběru zahradního nábytku je potřeba věnovat pozornost hned několika jeho vlastnostem. Na prvním místě je pohodlí, které samozřejmě úzce souvisí s designem. Správný zahradní nábytek lahodí oku i tělu. Nesmíte zapomínat ani na materiál – ten musí být maximálně odolný a samozřejmě se vám musí líbit. Pokud máte rádi přírodu a hledáte nábytek, který vaší zahradu ozdobní, měli byste se v první řadě zaměřit na výběr výrobků z exotických dřevin.

Má hned několik výhod

Zahradní nábytek z exotického dřeva se totiž vyznačuje hned několika skvělými vlastnostmi. Tropické dřevo je maximálně odolné vůči škůdcům, vlhkosti, hnilobám, stejně jako proti chemickým látkám, ohni a dokonce i kyselinám. Nábytek je možné objednat v zajímavých designech, které vyzdvihují nádheru tropických dřevin.

Kde hledat?

Špičkový zahradní nábytek z exotického dřeva má ve své nabídce i společnost UNIS-N. Skladem mají celou řadu zahradních setů a sestav již od 2.500,- Kč. Vybrat si u nich můžete například zahradní nábytek s netradičný barvou, který je vyroben z nádherné akácie – zajímavá plamenná textura a olivově hnědé, až šedohnědé, odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z této dřeviny krásný teplý vzhled. Zvolit můžete nábytek z extrémně odolného dřeva, australského eukalyptu. Pokud máte rádi dekorativnější styl – zaujme vás nábytek z durianu. Vaši zahradu stoprocentně ozdobí i záhadní nábytek vyrobený ze dřeviny dark red meranti, která má černohnědou barvou a unikátní kresbu dřeva. Vyznačuje se také velkou tvrdostí a dlouhou životností. Nábytek je možné libovolně kombinovat a sestavovat. Není vůbec žádný problém si židli, křeslo či lavici k zahradní sestavě dokoupit.

Neváhejte už. Více informací najdete na www.dreveny-nabytek.cz

Zajímá Vás jak o zahradní nábytek správně pečovat, nebo jakou dřevinu zvolit právě na Vaši zahradu? Nechte se inspirovat článkem „Jak vybrat zahradní nábytek“ a dozvíte se víc.

Související příspěvky

Praha a její developerské projekty!

redakce

Designové vázy jak je neznáte!

redakce

Moderní vysavač šetří váš čas

redakce