BYT

Moderní rostoucí dům za cenu bytu!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Sen o levném ale zároveň funkčním bydlení se vám konečně může splnit a to díky chytrému spojení společnosti Stavoinvest Group s.r.o. s výrobcem stavebního systému VAREA MODUL. Připravili pro vás nabídku, která tu ještě nebyla!

Skvělá cena za precizní práci

Společnost Stavoinvest Group s.r.o. se realizací nízkoenergetických domů na klíč zabývá již řadu let a nyní své služby ještě zdokonalila. Vývoj jde totiž dopředu i v oblasti nízkoenergetického bydlení. Proto se společnost Stavoinvest Group s.r.o.rozhodla k odvážnému kroku spojit se s výrobcem stavebního systému VAREA MODUL a vše zafungovalo dokonale. Díky jejich spojení má nyní každý šanci bydlet levně a zároveň efektivně.

Akční cena pro rok 2012

V nabídce totiž nyní mají skvělý dům na klíč za akční cenu 1.140.000,- Kč vč. DPH. Jedná se o energeticky úsporný rodinný dům o velikosti 3+KK – zastavěná plocha 72m2. Dům má všechny vymoženosti a funkce moderního nízkoenergetického bydlení a představuje skutečný komfort, což je dáno především použitím speciálního stavebního systému VAREA MODUL.

  

VAREA MODUL jako chytré řešení

VAREA MODUL tvoří speciální strukturální izolované panely, které mají řadu skvělých vlastností. Konstrukci panelu tvoří izolační vrstvy tuhého polymeru (EPS extrudovaný pěnový polystirén) vloženého mezi dvě vrstvy konstrukční deskyOSB 4. Jejich výhodou je jejich univerzální použití – díky celoplošnému lepenému spoji mohou být použity pro mnoho různých aplikací, jako jsou obvodové a vnitřní stěny, střecha, podlahy a základy systémů. Jsou také vysoce tvárné, takže při stavbě neexistují téměř žádná omezení. Panely také vytváří vysoce izolační stavební systém nabízející vynikající tepelné vlastnosti a vzduchotěsnost. Systém je také odolný proti napadení hmyzem.

Objevte levné a funkční bydlení. Více informací najdete na www.stavoinvestgroup.cz.

Související příspěvky

Zvolte kvalitní plastová okna

redakce

Module Variations

redakce

Jak správně zařídit ložnici?

redakce