BYT

SolarVenti jako nenáročné řešení pro zdravé bydlení

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Zdravé bydlení je prostě základ, bez kterého se neobejdete. Jak ho ale zajistit? Řešení nabízí patentované solární panely SolarVenti, které na český trh přináší společnost SolarAir s.r.o.

Zbaví vás vlhkosti jedou provždy

Solární panely SolarVenti zajišťují zdravé bydlení efektivním odstraněním vlhkosti, větráním a temperováním. S vlhkostí bojují tak, že ji různými netěsnostmi nebo jinou ventilací vyhánějí z domu. Jednoduché ale účinné řešení, že? Díky tomuto principu dostanou z domu pryč nejen vlhkost, ale i zdraví škodlivé plísně.

O větrání se nemusíte starat

Panely zajistí ve vaší domácnosti také efektivní větrání. Jakmile zasvítí slunce, solární panely začínají vyrábět energii, kterou použijí právě na větrání. Do vašeho domu vhání čerstvý vzduch a pomáhají tak odstranit i zatuchlý vzduch.

Úspora díky temperování

Díky jejich třetí funkci – temperování, vám solární panely SolarVenti pomůžou také ušetřit náklady na vytápění. Umí totiž temperovat vzduch až o 40 °C oproti venkovní teplotě. Což je opravdu výrazná změna, která šetří vaše finance.

Kam se hodí?

Solární panely SolarVenti mají promyšlenou konstrukci a snadno se instalují. Je možné je použít pro rodinné domy, chaty, chalupy, zimní zahrady ale také pro sklepy. Zkrátka všude tam, kde chcete mít zdravé prostředí.

Více informací o solárních panelech SolarVenti najdete na www.solarventi.cz.

Související příspěvky

Jak vybírat obklady do koupelny

redakce

Jaké druhy bytových domů najdete v Praze? Všechny!

redakce

První realizace membránové ČOV v ČR

redakce