BYT

Nové moderní bydlení v Praze můžete mít i vy

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Pokud jste právě v situaci, kdy hledáte nové bydlení v Praze, už hledat nemusíte, našli jsme totiž za vás. Pokud chcete bydlet v moderním bytě a navíc v atraktivní lokalitě, zajímejte se o Kaskády Barrandov

Jedinečná možnost pro spokojené bydlení

Kaskády Barrandov jsou nedávno dokončeným developerským projektem společnosti Finep. Společnost opět dostála své pověsti špičkového odborníka a díky tomu vám nyní může nabídnout jedinečné nové byty Barrandov, které se pyšní především zajímavě řešeným prostorem.

Kde hledat?

Kompletní přehled volných bytů najdete v databázi na internetovém portálu barrandov-kaskady.cz. Díky ní máte možnost prohlédnout si nové byty Praha 5 pěkně na jednom místě a v klidu. V nabídce najdete byty 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a velikostech od 47 m2 do 100 m2. Nabízené byty jsou i právě díky lokalitě Prahy 5 vhodné pro rodiny s dětmi i pro mladé páry nebo vyznavače tzv. singles života. Stačí si jen vybrat. Kaskády Barandov tvoří jeden 6ti podlažní moderní bytový dům, samozřejmostí jsou i kryté garáže.

Nevyplatí se na nic čekat

Pokud opravdu chcete bydlet moderně a navíc v atraktivní lokalitě, neváhejte. Nové byty v Kaskádách Barrandov se rychle plní, takže se nevyplatí na nic čekat, protože by vám mohly zůstat jen oči pro pláč.

Kompletní nabídku a veškeré informace najdete na www.barrandov-kaskady.cz.

Související příspěvky

Domovní čerpací stanice (DČS) – oceníte ji když o ní nevíte

redakce

Kari tose mason

redakce

Připravte se na nový formát vysílání DVB-T2: Televizory Philips 7304 Performance Series zaručí zábavu celé rodině

redakce