BYT

Jedinečné květináče z vodního hyacintu

Chcete netradiční a krásný prvek do interiéru? Zkuste si prohlédnout unikátní květináče vyrobené z vodního hyacintu a už nebudete chtít nic jiného.

 

100% přírodní

Vodní Hyacinty jsou vodní nebo bahenní rostliny, které mají původ v jižní a severní Americe. Jsou známy tím, že velice rychle se rozrůstají a v průběhu několika týdnů mohou až zdvojnásobit svou plochu. Velký výběr květináčů z hyacintu nabízí například v internetovém obchodě www.eshop-kvetinace.cz . Všechny nabízené květináče jsou ze 100 % přírodního vodního hyacintu, který je upleten na stabilní drátěné konstrukci.

 

Přírodní atraktivní vzhled

Díky velké tvárnosti vodního hyacintu mají květináče velmi zajímaví design. Květináče z vodního hyacintu jsou spleteny do unikátních vzorů a dodávány v různých barevných tónech. Použitá barva působí velice přírodně, ale zároveň luxusně.

.                 

Rozzáří každý prostor

Květináče z vodního hyacintu vypadají nádherně kdekoliv. Hodí se například do interiéru a s naprostou jistotou na sebe upoutají pozornost v halách či recepcích hotelů. Květináče můžete navíc zakoupit v různých velikostech a vytvořit si tak kompaktní sady, kterými zhodnotíte a pozvednete daný prostor. Květináče jsou navíc dodávány s pozinkovanou vnitřní vložkou, která umožňuje osazení živých květin.

 

Pokud si chcete květináče z vodního hyacintu prohlédnout, podívejte se na www.eshop-kvetinace.cz . Kromě nich tu naleznete i další typy květináčů a mnohem více.

 

 


www.eshop-kvetinace.cz

 


 

 

 

 

Související příspěvky

Nezbytná součást psacích stolů je stolní lampička

redakce

Začněte s jarním úklidem od podlahy

redakce

Kolekce Witex Color a Witex Color+: Individuální design pro nadstandardní bydlení

redakce