BYT

Regulus zve na výstavu AQUATHERM 2010

Dovolujeme si Vás touto cestou pozvat na letošní Aquatherm, který bude probíhat 23. – 27. listopadu 2010 v Pražském veletržním areálu Letňany. Letos se bude konat 17. ročník tohoto mezinárodního odborného veletrhu vytápění, který je klíčový pro setkání profesionálů v oboru technická zařízení budov a Regulus, jako přední výrobce a dodavatel tepelných čerpadel a solárních systému, zde nemůže chybět.

V letošním roce jsme na Veletrh Aquatherm připravili celou řadu novinek. V případě zájmu, se návštěvník může zastavit u našeho stánku v Hale č. 6, kde si bude moci prohlédnout vystavené výrobky a zároveň zde bude možnost konzultovat přímo s našimi odborníky širokou problematiku obnovitelných zdrojů, jejich technických parametrů, zapojení do otopných soustav a dále nabídneme zvýhodněné ceny na zpracování žádostí o podporu Zelená úsporám v době přerušeného příjmu žádostí do 15/1/2011.

Na našem stánku bude také  zástupce firmy ARI armaturen, výrobce průmyslových armatur.

Novinky, které  budeme vystavovat:

 • Sluneční kolektor KPG1 – s vysoce selektivním povrchem EtaPlus – Kolektor KPG1 je nový moderní kolektor, který byl navržen s ohledem na co nejvyšší účinnost a výkon při zachování příznivé ceny. Je vyráběn na moderní robotizované lince s minimálním podílem lidské práce. Nová technologie lepení skla bez zasklívacích lišt přináší elegantní design, vysokou odolnost proti pronikání vody do kolektoru a snižuje výrobní náklady.
 • Krbová vložka KV 075 W a kamna Malaga dotovány z programu Zelená úsporám – Teplovodní krbová vložka a kamna s vysokou účinností spalovaní, vhodné jako hlavní zdroj vytápění domu. Výhodná je i kombinace se solárními systémy Regulus.
 • Centrální jednotka pro větrání s rekuperací tepla Sentinel Kinetic B – Sentinel Kinetic je moderní centrální rekuperační jednotka určená pro větrání rodinných domů s minimální ztrátou tepla. Její ovládání umožňuje libovolné nastavení intenzity větrání pro jakýkoliv interval a jakýkoliv den v týdnu, takže je možné jednotku naprogramovat přesně podle potřeby uživatelů. Jednotka má v sobě zabudován bypass (obtok) pro provoz v letním období.
 • Čerpadlová skupina Termovar – stejná funkce jako Laddomat- Čerpadlová skupina Termovar LK 810 automaticky směšuje vratnou vodu z topného systému (nebo akumulační nádrže) s výstupní vodou z kotle a udržuje tak teplotu vratné vody do kotle na dané minimální teplotě (dle modelu skupiny 55 °C, 65 °C, 70 °C). Díky tomu kotel pracuje s lepší účinností, a výrazně se prodlužuje i jeho životnost.
 • Čerpadlové skupiny pro topné systémy s nízkoenergetickými čerpadly

 

Ostatní  novinky:

 • Předizolované dvě nerezové trubky Aeroline v návinu 50 m
 • Čerpadlové skupiny pro topné systémy s nízkoenergetickými čerpadly
 • Deskové výměníky v izolaci Aeroflex
 • Ventil TSV 3 náhrada za TSV 1
 • Nerezové hadice a trubky pro připojení plynových spotřebičů a pro rozvody vody
 • SILICON Tape – silikonová páska a TWINE SEAL – vlákno, pro těsnění závitových spojů
 • Odkouření pro kaskádu kondenzačních plynových kotlů

 

Pokud jste se rozhodli, že nás navštívíte na výstavě AQUATHERM, neváhejte si stáhnout poukaz na volnou vstupenku, kterou naleznete na našich stránkách www.regulus.cz

 

 

Stáhněte si pokaz pro volnou vstupenku na AQUA-THERM 2010

www.regulus.cz

REGULUS

Úsporné řešení pro Vaše bydlení ..

Související příspěvky

Byt prosvětlený světlovody – Případová studie

redakce

Byty Jinočany jsou luxusní a levné

redakce

Už víte jaké schodiště si vybrat?

redakce