BYT

PSN nabízí rezidenční projekty v Praze

Rezidenční bydlení je termín, který naznačuje, že jde o více než pouhý byt někde v bytovém domě. Ať již jsou to novostavby, nebo rekonstruované objekty, vždy nabízí atraktivnější bydlení a neopakovatelný genius loci.

 

Specialistou na rezidenční projekty je PSN

Zajímavé rezidenční projekty nabízí PSN především ve staré historické pražské zástavbě. Na lukrativních adresách jsou k dispozici perfektně zrekonstruované byty. Každý byt prošel revitalizací, která spojila moderní se starým. Vždy jsou zachovány tradiční historické prvky, jež se však dokonale propojí s moderními trendy. Rekonstrukcí přitom neprochází pouze konkrétní bytové jednotky. Reprezentativní podobu dostávají celé domy. Každý kousek společných bytových prostor je zrekonstruován a vaše bydlení je tak luxusní nejen za dveřmi do bytu, ale ihned po vstupu hlavními dveřmi do budovy.

Rezidenčním projektům vždy vévodí perfektní adresa. Aktuálně jsou k dispozici bytové jednotky v Rezidenci u Prokopa na Bořivojově ulici. Jde o byty převážně o velikosti 2+kk. Ulice je součást pražského Žižkova.

Zcela v centru Prahy jsou k dispozici byty 4+kk a 5+kk v Paláci Dlážděná. Zrekonstruovaný historický dům přináší bydlení se skvělou dostupností kamkoliv po Praze i mimo ni, například vlakem.

Podobně skvělou pozici má Rezidence Opletalova. V srdci Prahy jsou k dispozici bytové jednotky 1+kk až 3+kk. Unikátní je vnitroblok s pavlačemi a byty charakterizují vysoké stropy i zachované historické prvky architektury.

Podobných rezidenčních projektů ve starých zástavbách nabízí PSN mnohem více. Různé velikosti bytů uspokojí skutečně každého. Lidi, kteří hledají malé útulné pražské bydlení, i ty, co potřebují vhodné bydlení pro rodinu s dětmi.

 

Nové rezidenční projekty v Praze

Unikátní nabídkou PSN jsou však i nové rezidenční projekty v Praze. Aktuálním hitem je loftové bydlení Vanguard Prague. Slovo unikátní není žádnou reklamní nadsázkou. Celý projekt bude dokončen v polovině roku 2021 a o loftové jednotky o velikostech od 41 m2 až po 626 m2 je obrovský zájem. Lofty mají až 4,4 metrů vysoké stropy. Prodávají se ve stavu shell&core, tedy před finálním dokončením. Což znamená, že neplatíte zbytečně za podlahy a jiné základní vybavení, o které nestojíte, ale volíte si jej sami.

Související příspěvky

Jak správně vybrat vodovodní baterii

redakce

Sanal pede elit nibh

redakce

Tepelná čerpadla

redakce