BYT

Praktické doplňky do koupelny bez nutnosti jejich lepení a vrtání do stěn a obkladů!

Všichni to známe. V koupelně potřebujeme mít při ruce nejrůznější potřebné drobnosti – mýdlo, šampon či sprchový gel, ručník, osušku, kosmetické zrcátko, zubní nebo holící potřeby, fén a podobně. Pokud nechceme mít tyto předměty zavřené někde ve skříňkách, ale chceme je mít hezky co nejblíže při ruce, nezbývá nám, než zakoupit příslušné (většinou jednoúčelové) držáky, věšáky, poličky nebo háčky pro jejich uložení, vzít do ruky vrtačku, provrtat naše krásné a drahé obklady a tradičním způsobem pomocí hmoždinek a vrutů tyto na stěnu připevnit.

 

Když máme to štěstí a povede se nám to aniž bychom utrpěli úrazy my nebo aniž bychom poničili stěny, obklad či připevňovaný doplněk, časem stejně zjistíme, že místo, na které jsme držák, poličku či háček připevnili není úplně ideální a potřebovali bychom jej úplně někde jinde. Jenže to už většinou nelze, nevzhledné otvory v obkladech jsou trvalé. A pokud snad při montáži použijeme lepidla, dopadne to většinou obdobně.

 

Teď však existuje i jiné, šetrné a bezpracné řešení – systém Everloc!

Systém Everloc je jednoduchý přísavný systém, kterým pomocí silikonových přísavek tyto praktické doplňky jednoduše připevníme na jakékoli místo v koupelně či v kuchyni. A to bez jakéhokoli vrtání do stěn a obkladů! Nepotřebujeme k tomu žádné nářadí, lepidlo, fyzickou sílu ani manuální zručnost! Dokonce ani povrch plochy nemusí být zcela hladký! A pokud někdy budeme mít potřebu přemístit je někam jinam, i to dokážeme velmi snadno. Vynikající vlastnosti tohoto systému a způsoby jeho použití vám přiblíží toto video  

Koupelnové doplňky vybavené systémem Everloc si můžete prohlédnout a případně přímo z pohodlí vašeho domova u nás i velmi jednoduše objednat. Stačí kliknout   > ZDE <

Systém Everloc je přísavný systém, vhodný pro vnitřní a stejně tak i pro venkovní použití. Silikonový kroužek je UV-stabilní a neztrácí na jakosti materiálu. Teplotní rozmezí od -20 st.C do +60 st.C nemění jeho přísavnou sílu. Tento systém nese patentovou ochranu. U WIPO (World Intellectual Property Organization = Světová organizace duševního vlastnictví) v Ženevě jsou uloženy veškeré originály jeho patentových písemností.

{phocagallery view=category|categoryid=37|limitstart=0|limitcount=0}

 

Systém Everloc – snad první přísavný systém, který dodrží co slíbí!

M&K, stavební servis spol.s r.o.

 


www.m-k.cz


 

Související příspěvky

Jak poznat kvalitní vybavení koupelen?

redakce

Hliníkové zábradlí dle Vašich snů

redakce

Investice do nádobí se vyplatí hned několikrát!

redakce