BYT

Praktickým pomocníkem v předsíni je zajisté věšák

 

K nezbytnému vybavení každé předsíně a vstupní haly patří samozřejmě věšák na šaty. Kde jinde si odložíme bundu, kabát, čepici či šálu, když se vrátíme domů?

 

Věšák řadíme do kategorie praktických pomocníků v domácnosti. Neměl by však jen plnit praktickou funkci, měl by být i designovým kouskem, který pozvedne naši předsíň. Výběr věšáků je opravdu široký, podle čeho tedy vybírat? Důležité je si uvědomit, kolik místa máme.

Pro malé předsíně se spíše hodí nástěnné věšáky. Nezaberou místo a poskytnou spoustu místa pro zavěšení svršků. Součástí těchto věšáků bývá velmi často zrcadlo, které nám nejen opticky zvětší danou místnost, ale také nám umožní se prohlédnout před odchodem z domu. Další běžnou součástí nástěnných věšáků bývá polička pro odkládání klobouků a čepic.

 

             

Pokud máme větší vstupní halu, můžeme nástěnný věšák doplnit i stojanovým věšákem. V nabídce jsou dřevěné, kovové nebo kombinované. Vybrat si můžeme podle stylu naší předsíně, tak aby do něj zapadl. Velmi často bývají doplněny o držák na deštníky. Jejich design je jednoduchý a zapadne do každé předsíně.

                

Kombinace předsíňové stěny se stojanovým věšákem je ideální řešení pro větší rodiny. Pro naší rodinu využijete stěnu a pro návštěvy věšák. Už žádné spadané bundy.

 

Související příspěvky

„Matrace +postel zdarma (nejen na chatu)“

redakce

Najít v Praze bydlení v zeleni není neřešitelné

redakce

Kiop senectus aliquet pretium

redakce