BYT

Kolekce Antic – nadchne milovníky luxusu a netradičnosti!

Zajímáte se o design? Patříte mezi ty, kdo si kladou vysoké nároky a chtějí pro sebe a svůj dům či byt to nejlepší? Hledáte netradiční nábytek, který okouzlí svým provedením? Potom by vás měla zajímat novinka na českém trhu – netradičně řešený nábytek kolekce Antic. Představujeme vybrané kousky…

 

Z nejkvalitnějšího dřeva

První zvláštností nábytku z kolekce Antic je typ dřeva, ze kterého jsou jednotlivé kusy vyrobeny. Pro výrobu bylo zvoleno mangové nebo palisandrové dřevo, které se může pochlubit vysokou tvrdostí. Nábytek je tak vysoce odolný. Všechny kusy nábytku kolekce Antic jsou vyráběny podle starých technologií a jsou vždy věrnou kopií starého indického nábytku. Nábytek je do České republiky dovážen ze zemí Orientu. Pro kolekci Antik je typické i hrubé opracování, které je pro starý indický nábytek tolik typické. Díky ruční výrobě je každý kus originálem a skvostem, který se hodí do luxusních interiérů.

 

Vybíráme za vás

Ozdobou kolekce je Komoda RBIC026 se zdobenými dvířky. Korpus komody je tmavě hnědý, takže kontrast v podobě bílé barvy dvířek vypadá dokonale. Funkční ozdobou místnosti se může stát i Komoda RBIC017 s ozdobným kováním na dvířkách. Kolekce nabízí i velice zajímavé knihovny o rozměrech 124x41x91 cm. Na knihovnách najdete zajímavé zdobení třeba i v barvě zlata. Pokud milujete netradiční kousky nábytku, mohla by se vám líbit Truhla RBIC013 s výrazným zdobením. Jistě oceníte i praktické rozměry truhly, které jsou 165x45x60 cm – díky nim nabízí i dostatek úložného prostoru. Do kolekce Antic patří i nádherné TV stolky.

Kolekci Antik si můžete prohlédnout na www.avinterieryshop.cz

Související příspěvky

Vybíráme krbovou vložku – na co si dát pozor?

redakce

Sociis nulla interdum

redakce

RECIFA a. s. představí na veletrhu unikátní REFAGLASS a mnohem více

redakce